Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Decathlon Ürün İadesi Sorunu

Meltem
01 Haziran 16:29
210

İzmir Hilltown Decathlon şubesinden geçen hafta pazar günü cw500 s saat aldım. Saati alırken ilk önceliğim adım sayması ve bildirimleri görebilmemdi. Satış yapılırken tüm bunları aldığım saatin vadettiğini söylediler fakat hem adımlarımı düzgün saymıyor hem de telefonuma gelen bildirimler saate gelmiyor. Bununla ilgili müşteri temsilcisiyle konuştuğumda bana ürünün iadesi olacağını ve mağazaya bilgi verileceği söylendi ve mağazaya geldiğimde saatin üzerinde çizik olduğu için satışa sunulamayacağı söylendi. Eğer 1 hafta da saatin üstünde çizikler var ise 1 ay sonra saat parçalanacak o zaman bu konuda ayrıca şikayetçiyim. Ve mağazaya temsilci tarafından bilgilendirme yapıldığı halde ürünün iadesi yapılmadı. Zaten sorunlu olan bir saati tekrar mağazada satışa sunmak ayrı bir güven kırıcı olay. Üstüne ürünü kabul etmemek adına türlü bahaneler söylendi. Mağaza da bizimle iletişim halinde olan G*** hanımı ayrıca şikayet ediyorum. Tatmin edici bilgilendirme yapmadığı için ve gerekli kişilerle iletişime geçmeyi red ederek beni ödeme iade noktasında bırakıp gittiği için. Konu ile ilgili acil geri dönüş talep ediyorum.

Decathlon Ürün İadesi Sorunu
03 Haziran 09:12 (Şikayetten 1 gün sonra)
10 Haziran 08:59

Merhaba Meltem Hanım , Tarafınıza mail yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür eder, Sağlıklı ve spor dolu günler dileriz!

Meltem
10 Haziran 09:21

Affedersiniz ama saati görmeden ve yaşadığım sorunlara saate bakmadan nasıl yazılımsal bir problem olup olmadığını anladınız. Size vahiy mi geliyor. Bu yaptığınız firma adına saygısızlık.

Meltem
10 Haziran 09:29

Zahmet edip aramadınız bile kalkıp bir de yazılımsal bir problem yoktur diyorsunuz. Kaç haftadır size ulaşmaya çalışıyorum. Saatin yazılımsal bir problemi olup olmadığını müşteri ile iletişim kurarak da söyleyebilirdiniz. Mail yazarken parmaklarınız ağrıdımı yoksa herkesimi bu şekilde otomatik olarak başınızdan savıyorsunuz.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Decathlon Kullanılmış Ürün Satışı Ve Bunu Kabul Etmemesi İade Şefinin

İsmail
03 Haziran 23:05
490
Decathlon Kullanılmış Ürün Satışı Ve Bunu Kabul Etmemesi İade Şefinin
Decathlon Kullanılmış Ürün Satışı Ve Bunu Kabul Etmemesi İade Şefinin
Decathlon Kullanılmış Ürün Satışı Ve Bunu Kabul Etmemesi İade Şefinin

Decathlon Personelleri İlgisiz Ve Sorumsuz!

Bogazici
22 Mayıs 19:28
176
1

Decathlon Birden Fazla Kez Sipariş İptali

Salih
06 Mayıs 14:30
154
1

Decathlon İnternet Sitesinde Mağazaya Teslimat 1 Saat Gerçekte En Az 2 Gün!

Samet
31 Mart 17:07
150
1

Decathlon Mağazasında Fiş Sorunu Ve Personel Davranışı

Mustafa
03 Ocak 13:25
802
Benzer Şikayet Yaz