Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Decathlon Ürün İadesi İle İlgili

profile
Mehmet
22 Şubat 15:58
228
Mehmet'in Teşekkür Mesajı
“Sorununun çözüme kavuşması ile ilgilenen kişilere teşekkür ederim. Şunu da belirtmek istiyorum. Marka ile ilgili bir sorunda aranacak müşteri hizmetlerinin olması gerekiyor (Verilen numarayı aradığımızda sadece telesekreter çıkıyor). Bu noktalara gelmemesi gerekiyor. Hayırlı günler dilerim.”

12 Şubat tarihinde 2 adet arpenaz 4.1 çadır sipariş verdim. Banka sanal kart üzerinden taksit yapmadı. Bu sebepten siparişi iade ettim (ve normal kartım ile tekrardan sipariş ettim). İade başvurusu yaptığım çadırlar Kargolandığı için Mecburen kargonun gelmesini bekledim. İade kodu ile MNG Kargo'dan gönderim sağladım. MNG Kargo bana iade kargonun ulaştığını mesaj attı. Fakat 4 gün olmasına rağmen Decathlon hesabımda ürünler hala bekleniyor yazıyor. Müşteri hizmetlerini arıyorum kimseye ulaşamıyorum. MNG Kargo ürünler teslim edildi diyor. Decathlon ürünler bekleniyor diyor. Lütfen yardımcı olur musunuz

Decathlon Logo
22 Şubat 15:59 (Şikayetten 1 dakika sonra)
Mehmet
Mehmet
23 Şubat 10:49

Öncelikle şikayet talebinden hemen sonra beni hızlı aradığınız için teşekkürler. Fakat aradığınızda cevap verecek durumda değildim. Bekledim tekrar aranmadım. Ben arıyorum sadece telesekreter çıkıyor

Mehmet
Mehmet
23 Şubat 11:56

Sorununun çözüme kavuşması ile ilgilenen kişilere teşekkür ederim. Şunu da belirtmek istiyorum. Marka ile ilgili bir sorunda aranacak müşteri hizmetlerinin olması gerekiyor (Verilen numarayı aradığımızda sadece telesekreter çıkıyor). Bu noktalara gelmemesi gerekiyor. Hayırlı günler dilerim.

Decathlon Logo
26 Şubat 09:00

Merhaba Talebiniz ile ilgili yaptığınız görüşme sonucu şikayetiniz sonuçlandırılmıştır. Daha iyi bir alışveriş için buradayız. Bu süreçte göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür eder, sağlıklı ve spor dolu günler dileriz!

Benzer Şikayetler

Decathlon İadeyi Yapmıyor Müşteri Hizmetlerine Ulaşılamıyor

profile
Oğulcan
18 Mart 10:21
169
5
Çözüldü

Decathlon Para İadesi Yapılmadı

profile
Elif
14 Mart 13:02
34
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz