08 Nisan 2013 #1729400

Decathlon Ürün İadesi!

Eşimle birlikte bir ayakkabıyı deneyerek aldık. Fakat ilk giyişte ayakkabı eşimin ayağını vurmaya başladı. Eşim ayakkabıyı giymeyip evin bir köşesine kaldırdı. Firmaya bir sonraki gidişimizde ürün iadedeki görevliyle görüştük. Bize ürünün iki yıl garantili olduğunu fişiyle birlikte getirirsek yardımcı olacağını söyledi. Bizde fişi bulup değiştirme istedik.


Bize verilen cevap ayak vurmanın geçerli bir sebep olmadığı ürünün sağlam olduğunu işlemi yapamayacağını belirtti. Biz ürünü satın almamızın üzerinden on ay geçmişti. Ürün iadedeki görevliye sorunu aynı şekilde anlatmamıza karşın yasal sürenin dolduğunu bir şey yapamayacağını dile getirdi. Ayak vurmanın denemeyle olmayacağını belirtik.

Murat 335 Okunma

Cevaplar

  • Murat'ın Teşekkür Mesajı07 Mayıs 2015

    2013 yılındaki şikayeti 2015 yılında cevaplayan sayın yekkilileri tedrik ediyorum... ... .

  • Decathlon Temsilcisi02 Mayıs 2015

    Merhaba, Decathlon'da kalite sorunu bulunan tüm ürünlerde 2 yıl garanti mevcuttur. Mağazalarımızı gerekli işlemler için ziyaret edebilirsiniz. Mağazamızda herhangi bir sorun yaşamanız durumunda müşteri ilişkileri ekibimizle iletişime geçmeniz halinde, tarafınıza koşullara uygun olarak çözümlü dönüşlerin sağlanacağını iletmek isteriz. Görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Sporla Kalın.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön