Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
4
Çözüldü

Decathlon Ürün Değişimin Belirsizliği

Osman
22 Şubat 16:15
81
Osman'ın Teşekkür Mesajı
“16 günde değişimi sağlanmayan ürün Şikayetvar sayesinde iki gün içinde değişim oldu. Bugün ürün elime geçti. Emeği geçen herkese teşekkürler.”

Decathlon internet mağazasından simond mont aldım. Teslim yeri Balçova mağazası verdim. Montu alıp deneyince büyük geldi. Aynı mağazada 7 Şubat günü değişim yaptık. Bugün 22 Şubat ve hiçbir yerden haber alamıyorum. Müşteri hizmetleri zaten yok. Mail atıyorum depoya sorup ilgileneceğim diye mail atıyorlar. Mağazaya uğruyorum bilgi veremiyorlar çünkü bilgileri yok. Kargo günlerinin çarşamba ve pazar günleri olduğunu söylüyorlar sonuç elde var sıfır. Bir ay sonra gelecek deseler ona da razıyız. Decathlon dan internetten ürün alırken iki kere değil üç kere düşünürüm bundan sonra.

Decathlon Ürün Değişimin Belirsizliği
22 Şubat 16:18 (Şikayetten 2 dakika sonra)
22 Şubat 16:22

Merhaba Talebiniz ile ilgili yaptığınız görüşme sonucu şikayetiniz sonuçlandırılmıştır. Daha iyi bir alışveriş için buradayız. Bu süreçte göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür eder, sağlıklı ve spor dolu günler dileriz!

Osman
22 Şubat 17:26

Şikayetvar'a yazdıktan yarım saat sonra benim bir haftadır ulaşamadığım müşteri hizmetleri temsilcisi aradı. Telesekreter dışında başka birinin var olduğunu öğrenmiş olduk. Depo ile görüştüğünü sorunun çözdüğünü söyledi. Henüz çözülen bir sorun yok. Çözüldüğü zaman buradan yazarım.

Osman
23 Şubat 22:37
Decathlon Ürün Değişimin Belirsizliği

Şikayetvar yazıktan sonra bana gönderilen 23.02.2024 tarihli mailde ürünün ellerine ulaştığını Yedigün içinde para iadesi yapılacağı yazıyor. Ben ürünü 7 Şubatta değişim için gönderdim. Çalışanların birbirinden kopuk arayınca telesekreter dışında kimseye ulaşamadığımız bir firmaymış. Mağazada çalışanlar çok iyi. Yıllardır alışveriş yapıyoruz. İnternetten mi Asla!...

Osman
24 Şubat 19:24

16 günde değişimi sağlanmayan ürün Şikayetvar sayesinde iki gün içinde değişim oldu. Bugün ürün elime geçti. Emeği geçen herkese teşekkürler.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Decathlon Siparişim Gözükmüyor Ne Yapmalıyım?

Enes
21 Temmuz 17:44
-

Decathlon Kamp Gölgeliği Kusurlu Ürün

Ferda
21 Temmuz 15:44
-
Decathlon Kamp Gölgeliği Kusurlu Ürün
Decathlon Kamp Gölgeliği Kusurlu Ürün
Decathlon Kamp Gölgeliği Kusurlu Ürün

Decathlon Satın Aldığım Ürünlerimi 7 Gündür Gönderemiyor

Mustafa
20 Temmuz 18:31
-
Decathlon Satın Aldığım Ürünlerimi 7 Gündür Gönderemiyor

Decathlon Kusurlu Ürün Değişimi

Ümit
20 Temmuz 15:42
-
Benzer Şikayet Yaz