16 Temmuz 2015

Decathlon Telefonda Herşeye Tamam Deyip Kargo Yapmıyorlar!

Decathlon Marmara Forum mağazasından 07.11.2014 tarihinde Rockrider 6.3 bisiklet aldım. Bursa'da mağazası olmadığı için kalkıp İstanbul'dan alıp döndüm. Birkaç gün sonra arka tekerlekteki Sram marka 9'lu dişlinin 4.sünün yamuk olduğunu fark ettim. Arayıp durumu bisiklet teknik servis sorumlusu B. Bey'e ilettim.

Konuyla hemen ilgileneceğini ve dönüş yapacağını fakat bunun için mail atmam gerektiğini bildirdi. 05.01.2015 tarihinde ve 27.01.2015 tarihinde 2 ayrı mail attım. Herhangi bir dönüş alamadım. Ardından tekrar arayıp cep numarasını buldum. Oradan aradım yine dönüş yapacaklarını söyleyip yapmadılar. Marmara Forum şube müdürünü arayıp ilettim. Numaramı aldı. Dönüş yapacaktı. O da yok!

Cihat 501 Okunma

Cevaplar

  • Cihat'ın Teşekkür Mesajı07 Eylül 2015

    İlginiz için teşekkürler

  • Decathlon Temsilcisi28 Temmuz 2015

    Merhabalar Cihat Bey, Konu ile ilgilenen arkadaşlarımız belirli aralıklarla tarafınıza dönüş yapıp sizi bilgilendirmiştir. Edindiğimiz bilgiye göre süreç, tamirini istediğiniz ürünün yedek parçalarının farklı markaya ait olması ve bisikletinize uyumlu olmamasıdır. Bisikletinizin tamamına bakım yapılmış ve tarafınıza gönderilmiştir. Yaşanılan gecikmeden dolayı üzgünlüğümüzü iletiriz. Her türlü talep ve önerilerinizi müşteri hizmetleri ekibimiz aracılığıyla bize iletebilirsiniz. Sporla Kalın.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön