11 Nisan #10328869

Decathlon Tedarik Sorunu!

Decathlon denen firma resmen fiyasko. O kurumsal görüntünün altında başarısızlık yatıyor temin süresi 2 gün diye ürün aldım 1 hafta oyaladılar sonra da tedarik edemiyoruz diyorlar, yurt dışına çıkacağım onlara güvenerek alışveriş yapmadım yaşayacağım mağduriyet tarif edilemez ilgilenen yok ben aramazsam arayıpta gecikti diyen yok, arasam ulaşamıyorum. WhatsApp hattı 1 gün sonra cevap veriyor. Yaşanan aksaklık için özür dileriz tavrına girmeyin bittiniz bende ve çevremde siparişi bedava gönderseniz de istemem. Çin'den ürün alınsa daha erken gelir.

Yusuf 551 Okunma

Cevaplar

 • Yusuf12 Nisan

  Keşke siparişi de buradan verseydim burada daha hızlı ve ayrıntılı bilgi alıyorum:))) resimde de görüldüğü üzere sipariş tarihi 04.04 gösteriyor 06.04 cuma günü mesai bitiminde aranabilirdim temin edilemiyorsa değişiklik yapardık ve bana yetişirdi. Ama siz hafta sonunun geçmesini bekliyorsunuz hafta sonu Whatsapp yazışmalarında bana en geç pazartesi gönderileceği yazıldı. Kısacası ürünler gelmedi ve ben bu mağduriyetimi unutmayacağım. 09.04 te verdiğim sipariş yetişiyor 04.04 te verdiğim sipariş yetişmiyorsa burada bir terslik yok mu şimdi? İnsanlar sipariş tedarik süresine göre kendini alışverişini ayarlıyor hem tedarik edemiyorsunuz hem de buradan haklı çıkmaya çalışıyorsunuz. Sağlıklı ve spor dolu günler dilerim!

 • Decathlon Temsilcisi11 Nisan

  Merhaba Yusuf Bey, 05/04/2018 00:56:22 tarihinde verilen siparişiniz için vaad edilen 48 saatlik tedarik süresine hafta sonu dahil edilmemektedir. Bu sebeple tarafınıza mesai gün ve saaatimiz olan 09/04/2018 tarihinde dönüş yapılmıştır. Memnuniyetiniz bizim için önemlidir. İletmiş olduğunuz tüm şikayet ve önerileriniz ilgili ekiplere iletilerek süreçlerimizde iyileştirmelerin yapılması için tüm ekip olarak çalıştığımızı bilmenizi isteriz. Bu süreçte göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür eder, Sağlıklı ve spor dolu günler dileriz!

 • Yusuf11 Nisan

  Dalga mı geçiyorsunuz 04.04 te verilen sipariş için 09.04 te dönüş yaptığınızı itiraf etmişsiniz 5 gün sonra yani ee sonrasında yazışmalar var onları da yüklerin her gün yarın verilecek yarın verilecek dediniz 16.04 e kadar elinizde olmaz dedi arkadaşınız ondan iptal ettim keyfimden iptal etmedim siparişi ne desem boş çünkü beceriksizsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, sağlıklı ve spor dolu günler dilerim!

 • Decathlon Temsilcisi11 Nisan

  Merhaba Yusuf Bey, Öncelikle internet mağazamızla alakalı yaşamış olduğunuz olumsuz deneyim adına üzüntülerimizi iletiriz. Online alışverişlerde, ürünlerin hazırlık süreci sistemsel bazlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Paketleme aşamasındayken ürünlerde tespit edilen kalite problemi, hasar, yanlış stok sayımı vb. nedenlerle ilgili ürünlerin gönderimi yapılamamakta ve bu ürünler satışa kapatılmaktadır. Konu hakkında tarafınıza 09/04/2018 15:25 tarihinde arama yapılarak bilgi verilmiş ve size önerilen muadil ürün ile değişim sağlanmıştır. Bu süreçten itibaren yeni ürün tedariği yeniden başlamış olup tedarik süresi devam ederken sizden gelen talep ile gün içinde sipariş iptalini yapılarak ücret iadeniz onaylanmıştır. Bu tarz problemleri en aza indirgemek için e-ticaret ekibi olarak her gün çalışmaktayız. Anlayışınız için teşekkür eder, Sağlıklı ve spor dolu günler dileriz!

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön