Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Decathlon Tarafından Teslim Edilmeyen Ve Bilgi Alınamayan Sipariş Hak.

İlknur
04 Ağustos 2023 14:18
1.389

18 Temmuz 2023 tarihinde Decathlon mağazasından 1 adet Aile Çadırı olan TR1502759986 numaralı siparişi verdim. Siparişimde 'en geç 25 Temmuz da teslim edilmelidir' şeklinde not bulunuyordu. 20 Temmuz tarihinde sipariş durumumu kontrol ettiğimde 'kargoya teslim edilecek' şeklinde gözüküyordu. Ardından kargo takip numarası alabilmek için her gün siteye girmeme rağmen bu ibare bir türlü değişmedi. 28 Temmuz 2023 tarihinde uygulamanın ana sayfasında 'teslim edildi' şeklinde gözüküyor, içine girdiğimde ise yine '25 Temmuz a kadar teslim edilmelidir' ibaresi yer alıyordu. Ama tabi bana teslim edilen bir şey yoktu. Bu konu ile ilgili Decathlon dan bilgi almak istedim ve kaç kez mail attım konuyu özetledim bilmiyorum. Hiçbirine hiçbir dönüş alamadım. Müşteri hizmetlerini arayıp canlı bir muhatap bulmak gerçekten çok zor olduğu için belki 20 aramamın sadece bir seferinde bir temsilciyi muhatap olarak karşımda bulabildim. Ve temsilci sistemden kontrol ederek siparişin kargoda takıldığını konu ile ilgili en kısa sürede tarafıma dönüş yapacaklarını belirtti. Görüştüğümüz tarih 1 Ağustos tu. Ve ne öncesinde ne de o günden sonra hiçbir geri dönüş yapılmadı. Ben yine defalarca kez mail attım ve telefonla ulaşmaya çalıştım ama maalesef ulaşamadım.

Yıllardır ailece Decathlon müşterisiyiz ve belki ürünlerinin bir çocuğunu almış durumdayız. Sürekli yeni ürünlerini de takip eden bir aileyiz. Ama ilk kez böyle bir mağduriyet yaşattı Decathlon bize. Oldukça yüksek bedelli bir ürün almıştık ve tatil e gitmeyi planlıyorduk. Tatilimizin süresi geldi, bitti ama halen ürün elime ulaşmadı. Ulaşamadığı gibi Decathlon konu ile ilgili tek bir geri dönüş yapmadı. Siparişimin üzerinden tam 18 gün geçti. Bu durumu Decathlon firmasına yakıştıramadım!.

Decathlon Tarafından Teslim Edilmeyen Ve Bilgi Alınamayan Sipariş Hak.
Decathlon Tarafından Teslim Edilmeyen Ve Bilgi Alınamayan Sipariş Hak.
profile
1 Destek
04 Ağustos 2023 18:26 (Şikayetten 4 saat sonra)
İlknur
07 Ağustos 2023 12:28

Decathlon tarafından halen tarafıma dönüş yapılmamıştır.

22 Ağustos 2023 10:31

Merhaba, Ücret iadeniz ödeme yaptığınız karta yönlendirilmiştir. Sizleri tekrar mağazalarımızda görmekten mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz. Bu süreçte göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür eder, Sağlıklı ve spor dolu günler dileriz.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

1

Decathlon İnternet Satış Gecikme Belirsizlik

Hüseyin
12 Temmuz 07:57
266
Decathlon İnternet Satış Gecikme Belirsizlik

Decathlon Online Sipariş Sorunları Ve Duyarsızlığı

Murat
03 Temmuz 19:08
301
Decathlon Online Sipariş Sorunları Ve Duyarsızlığı

Decathlon Ürünlerim İçin Akıbeti Belli Değil Denildi!

Gizem
02 Temmuz 17:57
326
5
Çözüldü

Decathlon Ürünlerimi Teslim Etmiyor.

Serkan
26 Haziran 21:53
304
"Kesinlikle internet satış ekibine teşekkür etmiyorum kendilerinden haberleri yok. Bence yeterince denetlenmiyorlar. Konunun dışında olduğunu düşündüğüm teslimat mağazası aradı ilgilendi ve sorunu çözdü ama asıl ilgilenmesi gerekenler sadece yaptıkları yanlış işlemlerle kayboldular. Sanırım ne işlerini ne de aldıkları parayı hak etmiyorlar..."
Decathlon Ürünlerimi Teslim Etmiyor.

Decathlon Tatil Döneminde Teslimat Sorunu Ve İptal Edilemeyen Sipariş

Mustafa
15 Haziran 10:52
325
Benzer Şikayet Yaz