08 Haziran 2016

Decathlon Mağaza Güvenliği

Mağazanızın Ankara - Mamak şubesine kızıma bisiklet almak için ailemle gittim. Güvenlik bisiklet reyonundaki deneme yapan diğer müşterileri disipline ediyordu! Kalabalık olduğu için ilgimizi patenlere çevirdik. Yeni denemeye başladığı patenin deneme süresinin beş dakika ve dar bir alanda olduğunu çocuğumu korkutarak belirtti. Tepkim üzerine son derece saygısız üzerime yürüyüp sen kimsin dedi tehdit etti elimizdeki diğer ürünleri bırakıp mağazadan ayrıldık. Güvenlik ismi y***************** diye okudum kimliğinden kendisi y************* dedi ismine 50 yaşlarında. Hakaret etti şahitlerim var hukuki işlem başlattım ancak buraya da yazıyorum her yere de bildireceğim. Mağazanız spor mağazası müze değil spor özgürlüktür denemeden de ürün alınmaz. Yıllardır kentpark dan alışveriş yaparım asla olmadı. Eleman politikanızı gözden geçirin lütfen denetleyen değil deneten hoşgörülü yardımcı eleman çalıştırın.

Serdar 291 Okunma

Cevaplar

  • Serdar15 Haziran 2016

    Decathlon mağaza yetkilisi tarafından arandım. Olumlu ve yapıcı bir görüşme yaptık firma politikaları ve vizyonları doğrultusunda soruna geçici değil kalıcı bir çözüm geliştirecekleri yönünde izlenim edindim. Takipteyim ama İlgi ve tavırları için teşekkür ederim.

  • Decathlon Temsilcisi10 Haziran 2016

    Merhabalar Serdar Bey,​ Konu ile ilgili gerekli birimlerle iletişim halinde olduğumuzu iletmek isteriz. Konu Mağaza ve Ülke Müşteri İlişkileri müdürü ve müşteri ilişkileri ekibimiz tarafından takip edilmektedir. Tarafımıza gelecek olan çözümleri en kısa sürede sizinle paylaşmış olacağız. Her türlü talep ve önerilerinizi müşteri hizmetleri ekibimizle paylaşabilirsiniz. Sporla Kalın.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön