28 Ekim 2016 #6803290

Decathlon Kaz Tüyü Montta Koku Problemi

Çorlu mağazasından kaz tüyü mont aldım. Montu giyip 15 dakika yürüdüm, hafif terledim ve bozuk yumurta kokusu gibi bir koku gelmeye başladı üstümden. Bildiğiniz kümes gibi kokuyordu. Montu dolaba astım ertesi gün montu giyerken bir koku hissetmedim ve evden markete alışverişe çıktım. Yağmur çiseledi ve aynı kötü koku tekrar yayılmaya başladı


. 27 Ekim 2016 Çorlu mağazasına gittim ve Quechua markasından sorumlu olduğunu söyleyen bir bayan geldi ve olayı anlattığımda daha ürüne bakmadan öyle bir şeyin olmayacağını, hiç böyle bir şeyle karşılaşmadıkları, en çok sattıkları ürün olduğunu, iade alamayacaklarını, ürünün o an kokmadığını (üstümde başka mont vardı), giydiğim için iade alamayacağını takır takır saydı. Gerçi giymeden bu sorun nasıl anlaşılırdı bilemedim doğrusu. Çağrı merkezini aradım bana iade almayacaklarını, tüketici hakem heyetine gitmemi söylediler. Eskiden böyle değildi Decathlon.

Çağlayan 641 Okunma

Cevaplar

  • Çağlayan18 Kasım 2016

    Yaklaşık 3 hafta oldu hiçbir şekilde tarafıma dönüş sağlanmadı. Bir daha hiçbir Decathlon mağazasından alışveriş yapmam Ayrıca belirtmek isterim yorumuma cevap veren görevli kişi, keşke ismimi kopyala-yapıştır yapsaydınız daha sağlıklı olurdu.

  • Decathlon Temsilcisi31 Ekim 2016

    Merhaba Çğlayan Bey, Öncelikle yaşamış olduğunuz durum için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Şikayetiniz Çorlu Trend Arena Decathlon mağaza müdürümüze ve mağaza müşteri ilişkileri müdürümüze iletilmiştir. En kısa zamanda tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyet bizler için çok önemlidir. Tarafımıza gerçekleştirdiğiniz yorum için teşekkür eder, Aileniz ve sevdiklerinizle iyi günler dileriz. Sporla Kalın !

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön