Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Decathlon Kargo Beceriksizliği Yardımcı Oyuncular Hepsijet MNG

Tuba
09 Mayıs 09:37
366

29 Nisan'da Decathlon'dan bir ürün sipariş ettim. O tarihte İstanbul'daydım ve teslimat gününü 30 Nisan gösterdiği için İstanbul'daki adresimi girdim. Birkaç saat sonra siparişime baktığımda teslimat tarihini 2 Mayısa attığını görünce mecburen adres güncellemesi yaptım. İstanbul'dan ayrılmam gerekiyordu çünkü. Hepsijet'e Bilecik'teki adresimi verdim. Her şey burada başladı. 2 Mayısta Hepsijet kargo çalışanı beni aradı ve kapının önünde olduğunu, kargom olduğunu söyledi, ama Tabi ki İstanbul'daki evin önündeydi. Ona da Bilecik'teki adresimi verdim, hemen yönlendiriyorum dedi. Birkaç gün sonra tesadüfen Hepsijet'in, kargomu Decathlon’a iade ettiğini öğrendim ve sadece Decathlon ile iletişime geçmem gerektiği söylendi. Decathlon ile iletişime geçtim. Değişim talep edin ve kargonuzu size yönlendirelim dendi. Söyleneni yaptım. Bilecik adresimi bir kez daha tane tane verdim. Birkaç gün sonra bu kez MNG Kargo tarafından arandım ve İstanbul-Göztepe şubesinden teslim kargom olduğunu öğrendim. Decathlon’a iki kez adresimi yazdırmama rağmen kargom hala İstanbul'da geziyordu ve benim şubeden almam gerekiyordu. Takip sayfamda adresi görünce şok geçirdim. Mahalle Bilecik'ten, Cadde İstanbul'dan, il neresi belli değil! Yani öyle bir yer yeryüzünde yok. Decathlon bizi bu kadar dinliyor arkadaşlar. Üstünde oturdukları şeyle dinleyince duyamıyorlar sanırım. Bu arada MNG Kargo benden kargo parası istiyor ödemiş olmama rağmen. Bunların hiç biri insan odaklı ve kurumsal firmalar değil, biz de bunların umurunda değiliz zaten. Bir daha Decathlon'dan da asla bir şey almam. Bugün tam 11 gün oldu sipariş vereli. Eklediğim fotolarda da uydurulmuş teslimat adresi ve ödediğim kargoyu görebilirsiniz.

Decathlon Kargo Beceriksizliği Yardımcı Oyuncular Hepsijet MNG
Decathlon Kargo Beceriksizliği Yardımcı Oyuncular Hepsijet MNG
09 Mayıs 10:34 (Şikayetten 56 dakika sonra)
Tuba
09 Mayıs 18:26

Ne zaman yapılacak o dönüş acaba

Tuba
09 Mayıs 18:47
Decathlon Kargo Beceriksizliği Yardımcı Oyuncular Hepsijet MNG

Tamamen yanlış bir adresle MNG Kargo'ya verdiğiniz paketim şu anda ödeme beklediği için teslimata çıkmıyor. Bunun müsebbibi sizsiniz. Ben buna iki kez kargo ödemek zorunda değilim. Üstelik sizinle yaptığım tüm görüşmelerde kargo alınmayacağını söylediniz. Gerçekten nefret ettim sizden şu an. Bu kadar iş bilmezlik olmaz.

14 Mayıs 09:37

Merhaba Tuba Hanım , İletmiş olduğunuz konuyla ilgili tarafınızla iletişime geçmeye çalıştık fakat telefon numaranızdan size ulaşamadık. Tarafınıza mail yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür eder, Sağlıklı ve spor dolu günler dileriz!

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

İzmit Decathlon'daki İki Personele Sağlam Eğitim Verilmesi Gerekiyor

İzzet
04 Mart 15:04
340
1

Decathlon 18 Gündür Gelmeyen Sipariş

Sarp
16 Ağustos 2023 20:50
138
1

Decathlon Sipariş Teslim Problemi

Bekir
11 Ağustos 2023 15:35
670
Decathlon Sipariş Teslim Problemi
1

Decathlon Adrese Teslim Siparişte Memnuniyetsizlik

Emin
05 Ağustos 2023 09:22
459
Decathlon Adrese Teslim Siparişte Memnuniyetsizlik
Decathlon Adrese Teslim Siparişte Memnuniyetsizlik
1

Decathlon Teslim Tarihi Geçmesine Rağmen, Hâlâ Kargoya Verilmemiş

Kürşat
13 Temmuz 2023 18:16
294
Benzer Şikayet Yaz