sta-4-hoverİyi Çözüm

Decathlon Hem Kartımdan Hem Kapıda Kargo Ücreti Aldılar!

Arda Arda23 Eylül 11:23

Decathlon'dan verdiğim siparişimde kargo ücreti olarak kartımdan 14 TL aldılar. Kargo adresime geldiğinde ise kargoyu alıcı ödemeli olarak göndermişler ve 12.5 TL de kapıda ücret aldılar. Decathlon müşteri hizmetlerini aradığımda sadece telesekreter çıktığı için sorunuma çözüm bulamadım. Acilen buna çözüm bulmanızı talep ediyorum!

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
full-star full-star full-star full-star empty-star
4.0/5

Cevaplar

Decathlon Logo Decathlon 3 hafta önce

Merhaba Arda Bey, Kargo ücretinin iadesi ödeme yaptığınız karta yönlendirilmiştir. Bankanız gerekli kontrol aşamalarından sonra hesabınıza minimum 24 saat, maksimum 10 iş günü içerisinde iade tutarını yansıtacaktır. Sizleri tekrar mağazalarımızda görmekten mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz. Bu süreçte göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür eder, Sağlıklı ve spor dolu günler dileriz.

Decathlon Logo Decathlon 3 hafta önce

Merhaba Arda Bey, Konu ile ilgili kargo şirketinden bilgi beklemekteyiz. Bu süreçte göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür eder, Sağlıklı ve spor dolu günler dileriz.

profile-icon Arda 3 hafta önce

Ne zaman ulaşacaksınız

profile-icon Arda 4 hafta önce

Hâlâ bana ulaşmanızı bekliyorum

Decathlon Logo Decathlon 23 Eylül 11:43

Merhaba, Öncelikle kargo kaynaklı olarak yaşamış olduğunuz bu olumsuz deneyim adına üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Konu hakkında kargo ile iletişime geçilmiştir. Sizi en kısa süre içerisinde bilgilendiriyor olacağız. Bu süreçte göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür eder, Sağlıklı ve spor dolu günler dileriz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler