07 Ağustos 2015

Decathlon Garanti Kapsamında Verdiğim Bisikletin Zamanında Teslim Edilmemesi!

Adana Optimuma garanti kapsamında bıraktığım rockrıder 340 bisikleti 30-06-2015 tarihinde mağazaya teslim ettim, parça yurt dışından gelecek biz bitince sizi arayacağız dediler. Kendileri aramayınca bende mağazaya giderek 1 ay süre geçti beni neden aramadınız diye sorduğumda, biz sizi aradık ulaşamadık cevabı ile karşılaştım. Bende neden bana ulaşamadınız ki sizde tüm iletişim bilgilerim mevcut telefonla ulaşamasanız dahi mesaj ya da e-mail dahi atsanız ben gelirdim kaldı ki telefonum 24 saat açık olduğunu söyledim, zaten bende çocuğa bekleme süresi uzadığı için yeni bisiklet aldığımı ve iade hakkımın olduğunu söylememe rağmen kimse bana yardımcı olmadı.

Nuri 404 Okunma

Cevaplar

  • Decathlon Temsilcisi17 Ağustos 2015

    Merhabalar Nuri Bey, Bisiklet ürünlerimizde, garanti kapsamına giren parçalarda iade / değişim işlemleri olmaktadır. Ürününüzde bulunan hasarlı parça garanti kapsamına girmemektedir. Ürünü mağazamıza getirmeden önce, Decathlon ile bağlantısı bulunmayan bir atöylede parçada işlem yapıldığı tarafınızla konuşularak teyit edilmiştir. Ancak size yardımcı olabilmek adına ilgili parçada atöylemiz size elinden gelen yardımı sağlanmıştır. Alınan hizmet; atölye ve bakım hizmetidir ve size özel ücretsiz olarak gerçekleştirilmiştir. Tamir edilen ürün, kullanıcılarımızın ziyareti ile ilgili mağazadan teslim alınması gerekmektedir. Bunun için, ürününüzün işlemleri tamamlandığında tarafınız aranmış ancak ulaşılamamıştır. Ürününüz hala atölyemizdedir. Dilediğiniz zaman ürününüzü teslim alabilirsiniz. Sporla Kalın.

  • Nuri13 Ağustos 2015

    12.08.2015 Tarihinde mağazaya tekrar gittim ve olanları tekrar anlattım verilen süre içinde bisikleti vermediniz dedim, mağazada yetkili biriyle görüştürdüler, iade hakkımın olduğunu söylememe rağmen iade işlemini yapmadılar, bende tüketici hakem heyetine başvuracağımı söyleyip mağazadan ayrıldım

  • Decathlon Temsilcisi09 Ağustos 2015

    ​Merhabalar Nuri Bey,​ Konu ile ilgili Adana Mağaza Müşteri İlişkileri Müdürü, Adana Mağaza Müdürü ve Ülke Müşteri İlişkileri Müdürü ile iletişim halinde olduğumuzu iletmek isteriz. Konu müşteri ilişkileri ekibimiz tarafından takip edilmektedir. Tarafımıza gelecek olan çözümleri en kısa sürede sizinle paylaşmış olacağız. Her türlü talep ve önerilerinizi müşteri hizmetleri ekibimizle paylaşabilirsiniz. Sporla Kalın.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön