Decathlon Yanlış Yönlendirme Nedeniyle Hak Kaybı!

Senol Y. |

Decathlon'da bir süredir takip ettiğim çadırın indirime girdiğini görünce satın almak için bankaya kadar gidip gelme süresince ürünün ayrılmasını rica ettim. Mağaza politikaları nedeniyle ürün ayırmadıklarını, ürün biterse benim için talep edebileceklerini söylediler. Bu teminatı aldıktan sonra geri gelmek yerine ertesi gün alım yapmak için gittim.

Ürünün satıldığını, yeni sipariş gireceklerini söylediler. İletişim bilgilerimi verdim. Ardından mağazanın iletişim birimine mail atarak stoğun erken sevkini rica ettim. Akşam aranarak stoğun salı günü ellerinde olacağını ancak aynı fiyattan ürün veremeyeceklerini yüksek fiyat ile ürün satmak zorunda olduklarını söylediler.

Mağaza müdürünü arayıp durumu anlattım, yanlış yönlendirme nedeniyle hak kaybı yaşadığımı söyledim. Kendisi şikayetçi olabileceğimi söyledi. Yanlış yönlendirme nedeniyle hak kaybı yaşadım. Aynı fiyat ile ürünü almak istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Online İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Senol Y.
  29 Şubat
  22:41

  Sayın yetkili, indirimde olan ürün miktarı, indirim süresi söylenmediği/yayınlanmadığı gibi alım yapmam için acele etmemi engelleyen bir tutum ile yanlış yönlendirildim ve satılsa dahi benim için sipariş geçileceği söylendi. Ardından kendi keyfi tutumunuza göre fiyat artırdığınızı söylüyorsunuz. Arada 230 TL fiyat farkı var. Siparişimin vaat edildiği gibi indirimli olarak tarafıma iletilmesini talep ediyorum.

 • 29 Şubat
  18:08

  Merhaba Şenol Bey,

  Mağazalarımızda ürün ayırtma işlemi yapılamamaktadır. Satış Danışmanı arkadaşımız size yardımcı olmak için tekrardan sipariş edebileceklerini belirtmişler.Mağazamızın ücret politikası gereği alım yaparken ürün güncel fiyatıyla işleme alınmaktadır.

  Anlayışınız için teşekkür ederiz. sizleri tekrardan mağazamızda görmek isteriz.

  Sporla Kalın.