Decathlon Ürün Değişimi İsteğim Israrla Reddedildi!

Ali Ç. |

25 Kasım 2015'te aldığım ayakkabı 10 gün sonra deforme oldu Adana Optimum Decathlon mağazasına götürdüm. Deforme olmasını kullanıcı hatasına bağlayıp ürün değişimi talebim reddedildi. Ayakkabıyı aktif olarak kullanmadığım halde 10 günde bu hale gelmesi mümkün bile değil.

270 TL'lik bir ayakkabı nasıl olur da yırtılır anlamış değilim. Bu yetmiyormuş gibi bir de mağaza çalışanı sözde eğitim almış biri kalkmış küfür gibi bu sizin hatanız demez mi. Olmaz olsun böyle mağaza! Bu sorunum çözülene kadar her yerde bu mağazayı kötüleyeceğim.

Etiketler :

Bayi Kusurlu Ürün Satışı Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali Ç.
  12 Aralık
  22:02

  Kısa ve net bir cevap veriyorum.
  o zaman ürünlerinizin ne kadar kalitesiz olduğunu kabul ediyorsunuz.
  Ne yaparsanız yapın bir ayakkabı 10 günde yırtılamaz.
  Bir daha decathlonmu asla.

 • 12 Aralık
  19:15

  Merhabalar Ali Bey,

  Ürünlerinizde işlem yapılabilmesi için faturanız gerekmektedir.

  Ürününüzdeki mevcut olan kesiğin üretim kaynaklı olmadığı ilgili birimlerimiz tarafından kabul görmüştür. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Sporla Kalın.

 • 11 Aralık
  13:25

  ​Merhabalar Fatih Bey ,​


  Konu ile ilgili gerekli birimlerle iletişim halinde olduğumuzu iletmek isteriz. Konu Adana Mağaza ve Oparasyon Müdürü, Ülke Müşteri İlişkileri müdürü ve müşteri ilişkileri ekibimiz tarafından takip edilmektedir. Tarafımıza gelecek olan çözümleri en kısa sürede sizinle paylaşmış olacağız. Her türlü talep ve önerilerinizi müşteri hizmetleri ekibimizle paylaşabilirsiniz.


  Sporla Kalın.