Cihat K. Teşekkür Mesajı

İlginiz için teşekkürler

Decathlon Telefonda Herşeye Tamam Deyip Kargo Yapmıyorlar!

Cihat K. |

Decathlon Marmara Forum mağazasından 07.11.2014 tarihinde Rockrider 6.3 bisiklet aldım. Bursa'da mağazası olmadığı için kalkıp İstanbul'dan alıp döndüm. Birkaç gün sonra arka tekerlekteki Sram marka 9'lu dişlinin 4.sünün yamuk olduğunu fark ettim. Arayıp durumu bisiklet teknik servis sorumlusu B. Bey'e ilettim.

Konuyla hemen ilgileneceğini ve dönüş yapacağını fakat bunun için mail atmam gerektiğini bildirdi. 05.01.2015 tarihinde ve 27.01.2015 tarihinde 2 ayrı mail attım. Herhangi bir dönüş alamadım. Ardından tekrar arayıp cep numarasını buldum. Oradan aradım yine dönüş yapacaklarını söyleyip yapmadılar. Marmara Forum şube müdürünü arayıp ilettim. Numaramı aldı. Dönüş yapacaktı. O da yok!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Online İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cihat K.
  07 Eylül
  18:19

  İlginiz için teşekkürler

 • 28 Temmuz
  19:00

  Merhabalar Cihat Bey,

  Konu ile ilgilenen arkadaşlarımız belirli aralıklarla tarafınıza dönüş yapıp sizi bilgilendirmiştir. Edindiğimiz bilgiye göre süreç, tamirini istediğiniz ürünün yedek parçalarının farklı markaya ait olması ve bisikletinize uyumlu olmamasıdır. Bisikletinizin tamamına bakım yapılmış ve tarafınıza gönderilmiştir. Yaşanılan gecikmeden dolayı üzgünlüğümüzü iletiriz. Her türlü talep ve önerilerinizi müşteri hizmetleri ekibimiz aracılığıyla bize iletebilirsiniz.

  Sporla Kalın.