22 Ekim 2016

Decathlon Müşteri Hizmetleri Yorumu Yayınlamadılar.

Decathlon'dan bir plaj/kamp şemsiyesi aldım. Yorumlarımı sitelerinde paylaşmak istedim. Ancak yorumum negatif, yıldızım 5 üzerinden 2 olunca yayınlamadılar. Mazeretler sundular. Şikayetim, Decathlon gibi bir markanın işine gelen yorumları yayınlayıp gelmeyenleri yayınlamaması. Kendilerine cevabımın bir bölümünü de buraya koyuyorum.
- yorumunuz, ekibimize yöneltilmiş bir soru niteliğindeyse, (yorumumda ekibinize yöneltilmiş bir soru yok) - yorumunuz, ilgili ürün için kullanıcı deneyimi içermiyorsa, (yorumum tamamen kullanıcı deneyimi içeriyor) - yorumunuz, hizmetle alakalıysa, (yorumum stok, teslimat gibi herhangi bir hizmetle alakalı değil) - yorumunuz, üçüncü taraflar (kişi ve/veya kurumlar) ile ilgiliyse, (yorumum hiçbir üçüncü kişi ile ilgili değil) - yorumunuz, diğer kullanıcı yorumlarına atıfta bulunuyorsa (yorumum başka hiçbir kullanıcı yorumuna atıfta bulunmuyor).

Ramazan 199 Okunma

Cevaplar

  • Decathlon Temsilcisi24 Ekim 2016

    Merhaba Ramazan Bey, Öncelikle yaşamış olduğunuz durum için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz, Yaşanan IT bazlı problemler sonucunda yorumunuz yayınlanamamıştır. Siz değerli müşterimizden ricamız, yorumunuzu tekrar paylaşmanız halinde yorum yayınlama kuralları doğrultusunda yorumunuz yayınlanacaktır. Süreç içerisinde göstermiş olduğunuz sabır ve anlayış için teşekkür etmek ister, Değerli yorumlarınızı ürünlerimizde tekrar görmek isteriz. Aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte iyi günler dileriz. Sizi daima aramızda görmek dileğiyle... Sporla Kalın !

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön