Decathlon Kusurlu Leony Şortlu Mayo

Dilek D. |

Decathlon spor ürünleri firmasını güvenilir alışveriş yapabileceğim bir marka olarak gördüğüm için alışveriş yapıp Leony yüzücü mayosu satın aldım. Ürün değerlendirmesinde iyi bir ürün olarak gösterilmekte, mayo ve iç çamaşırı gibi ürünler hijyen açısından değişim yapılmamakta fakat ben bu ürünü kusurlu bir ürün olarak gördüğüm için iade yapmak ve paramı geri almak istiyorum.
Bu ürün transparan bir malzemeden kumaşı tamamen kullanışsız bir ürün. Bu ürünü giyip havuzda kullanma şansınız yok, böyle bir durumla karşılaştığım için çok üzüldüm ve paramın geri iade edilmesini istiyorum. Bu yapılana kadar şikayet etmeye devam edeceğim.

Etiketler :

Bayi Kusurlu Ürün Satışı Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Dilek D.
  19 Ağustos
  15:49

  Hiç giyilmemiş bir ürünün hijyen ve sağlık hassasiyeti nedeniyle değil tamamen sattığınız ürünün arkasında olmadığınızdan geri almıyorsunuz.
  Ürün hakkında yaptığım yorumda ürünün kötü olduğunu yazdığım için yayınlanmıyor.

 • 18 Ağustos
  15:39

  Merhaba Dilek Hanım

  decathlon.com.tr üzerinden ve mağazalarımızdan satın almış olduğunuz mayo,bikini altı,iç çamaşırı,deniz şortu gibi hijyenik iç giyim ürünlerinde hijyen ve sağlık hassasiyetimiz nedeniyle, denenmiş ya da denenmemiş olmaksızın iade/değişim kabul edilmemektedir.

  Mesafeli satış sözleşmemizde bu bilgiyi madde halinde sizlerle paylaşmaktayız. Mesafeli satış sözleşmesi, siparişi vermeden önce okuyup onaylamakla yükümlü olduğunuz yasal bir internet satışı sözleşmesidir.

  Anlayışınız için teşekkür eder,

  İyi günler dileriz.

  Sporla kalın.