25 Ekim 2016

Decathlon Kullanılmış Ürün Gönderdiler!

16 Eylül tarihinde mağazanın internet sitesinden koşu eşofmanı almıştım. Dar geldiği için değişim talep ettim. Uzun bir aradan sonra ürün bir büyük beden ile değiştirildi. O da çok bol geldi, fakat uzun süren değişim yüzünden iade zamanı geçti. Ben de bir önceki bedeni istedim. 16 Eylül'de başlayan alışveriş 20 Ekim'de bitti diye düşünürken, gelen ürünün kullanılmış olduğunu gördüm. Çok daha kilolu biri, bir süre kullanmış, lastikleri deforme olmuş, yüksek bel olduğu için göbeğe denk gelen kısım genişlemiş bir şekilde bana gönderilmiş ürün. Bunları kontrol eden kişinin bunu fark etmemesi imkansız. Ben bu durumun daha önceki bir şikayetimden dolayı kasıtlı yapıldığına inanıyorum. Durumu mağazaya ilettim, bana dönüş yapılacakmış. Daha önce başka bir şikayetimde de aynı şey söylenmişti ama bana hiç kimse dönüş yapmadı. Bunlar insanı spordan soğutur! Söyleyecek kelime bulamıyorum.

Murat 1.018 Okunma

Cevaplar

  • Murat25 Ekim 2016

    Yine 2 hafta sürecekse hiç uğraşmayalım. 2 günde halledilecek işi, elinizden geldiğince uzatıyorsunuz. Hangi alışveriş 1 aydan uzun sürer, soruyorum size?. Bu harcadığınız zamanı kim telafi edecek? Ben bugün gönderirim, yarın yani çarşamba günü sizde olur. Perşembe ya da cuma geri gönderecekseniz değişim yapalım. Çünkü hafta sonu kullanmak istiyorum. Bu kadar uzun sürmesi çok sıktı artık. Aksi halde iade etmek istiyorum.

  • Decathlon Temsilcisi25 Ekim 2016

    Merhaba Murat Bey, Gelen ürünü depomuza yönlendirerek tekrar değişimini sağlayabilirsiniz. Değişim için; Decathlon hesabınızdan iade/değişim talebi oluşturduktan sonra ürününüzü faturasının bir kopyası ile birlikte faturanızın arkasında bulunan "Ekol lojistik" adresine Yurtiçi kargo ya da Aras kargo ile yönlendirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, İyi günler dileriz. Sporla kalın.

  • Murat25 Ekim 2016

    İlk başta şunu belirtmek istiyorum. Benim adım; Murat. Yani Onur değil. Bu da ne kadar ilgili olduğunuzu gösteriyor sanırım... Daha önce de değişim süresi ile ilgili şikayetimi hiç kimse kale almamıştı ve bana dönüş yapılmamıştı. Sizde müşteri memnuniyeti en son sırada bile değil. Bunu da, bana yapılan muameleden ve gönderilen üründen açıkça anlıyoruz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön