Decathlon İade Sorunu!

Enes C. |

Decathlon mağazalarında boy boy sorunsuz şekilde iade ve değişim yapılabileceği yazıyor. Siz de buna güvenerek denemediğiniz bir ürünü alıyorsunuz. Mesela ben motosikletim ile uzun yola çıkacağım için yanıma şişme yatak da alıyorum.

Ayrıca yolda bir aksilik olursa motosikletimin lastiğini de şişirme amaçlı pompa alayım dedim. İnternet sitelerinde 3 uçlu pompa yazıyordu. Gittim aldım. Lastiği şişirdiğini denemeden anlamam mümkün değil. Eve gittim baktım 2 adet uç var. Lastiği şişirecek uç yok. Gidip iade etmek istedim ve bana verilen cevap "siz bunu açmışsınız. ". Evet açtım ama açmadan ben bu pompayı nasıl deneyebilirim? Pompayı açmadan çalıştığını nasıl deneyebilirim?

Etiketler :

Bayi Kusurlu Ürün Satışı Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Ağustos
  16:24

  Merhabalar Enes Bey,

  Mağazamızın müşteri ilişkileri müdürü tarafınıza ulaşmıştır. Ürününüzde değişim işlemi gerçekleştirilmiştir. Her türlü öneri ve şikayetinizi müşteri ilişkileri ekibimize iletebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Sporla Kalın.

 • 29 Temmuz
  14:11

  ​Merhabalar Enes Bey ,​


  Konu ile ilgili Ülke Müşteri İlişkileri Müdürü, Bayrampaşa Mağaza Müdürü ve Bayrampaşa Müşteri İlişkileri Müdürün ile iletişim halinde olduğumuzu iletmek isteriz. Konu müşteri ilişkileri ekibimiz tarafından takip edilmektedir. Tarafımıza gelecek olan çözümleri en kısa sürede sizinle paylaşmış olacağız. Her türlü talep ve önerilerinizi müşteri hizmetleri ekibimizle paylaşabilirsiniz.


  Sporla Kalın.