12 Temmuz 2016

Decathlon Gaz Maskesi Şeklindeki Deniz Gözlüğü Su Alıyor.

Haziran ayında oğluma doğum gününe hediye ettiğim bu deniz gözlüğü birkaç kere kullanım sonrası su almaya başladı. Firmaya ilettiğimde faturam olmadığı için değişim yapılamayacağını ilettiler. Su gereçlerini elektronik cihaz şeklinde düşünmediğimden faturasını saklamadım. Kredi kartına taksit yapmadıklarından peşin paraya aldım; bu yüzden alışverişimi de ispatlayamadım. Tüm bu durumlara rağmen tamir edilmesini talep ettim; ona da olumsuz yanıt aldım.
Gaz maskesi şekilli deniz gözlüğü arge, kalite ve sahada deneme çalışmaları eksik ve yetersiz diye düşünüyorum. Kullanım yeri deniz suyunda (tuzlu suda) ve her halükarda da kumla teması olacak. Çalışılan materyaller buna uygun değil. Satış elemanlara bu iki çevre koşulundan uzak durmanız hususunda da eğitim almışlar ki sizi uyarıyorlar.

Gökşin 605 Okunma

Cevaplar

  • Gökşin03 Ağustos 2016

    hatalı urunu teknik acidan incelemeden yaptığınız yorumlar sebebiyle siz calisanlarizin isin ehli olmadığı hususunda doğrusu beni dusundurdu. Sorun kapatma yonteminiz yanlış. Bana yaptiniz ama lütfen başka musterilerinize bu şekilde yapmayın. hatalı urunu gormeden yorum yapmayın. Uzulerek soyleyeyim Decathlon firmasını cevreme olumsuz şekilde anlatmaya baslayacagim.

  • Decathlon Temsilcisi03 Ağustos 2016

    Merhaba Gökşın Bey Öncelikle şunu belirtmek isterim ki; siz değerli müşterilerimizin yorumları; Decathlon'un ürün geliştirme birimleri için; ilgi, ihtiyaç ve beğenilerin belirlenmesinde; dolayısıyla da yeni ürünlerin yapısının oluşturulmasında belirleyici unsur olmaktadır. Sizin de belirttiğiniz gibi Easybreath Maskeler dalış için değil, su altı keşişf yapmak isteyenler için tasarlanmıştır. Bu maske ile serbest dalış yapılamamasının nedenleri: 1) Dry top sistemi, ördek dalışı sırasında yatay konumdayken işlevini kaybeder ve içine su alabilir. 2) Easybreath maskelerin içinde bulunan hava miktarı, klasik maskelerde bulunandan çok daha fazladır. 1 metre derinlikten itibaren maskenin yüze uyguladığı basınç rahatsız edici olacaktır. 3) Serbest dalış yaparken basıncın giderilmesi gereklidir. Easybreath maskeyi kullanırken burnunuzu tıkayamazsınız. 4)Yanlış beden seçimi de maske içerisine su girişi sağlayabilir. Değişim için, verilen siparişlere ait faturalar 1 kez yazdırılmaktadır ve 2 suretli olmaktadır. Kullanıcıya 1 sureti gönderilmektedir. Diğer suret ise yasal bir zorunluluk olarak devlet nezdindeki arşivde saklanmaktadır. Yasal zorunluluk olarak faturasız işlem yapılamamaktadır. Üründe yaşamış olduğunuz sorun garanti kapsamı dışındadır ve ürünün kullanılmış olması iade/değişim işlemlerine dahil olmamaktadır. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön