13 Haziran 2016

Decathlon Firmasının Samimiyetsizliği!

Decathlon Brandium'dan 7 Haziran 2015 tarihinde bir çok ürün aldım. Aldığım ürünlerden katlanabilir kamp sandalyesi bir iki kere bile kullanmadan bağlantı perçini kırıldı. Ürünü satın aldığım mağazaya götürdüğümde benden fatura veya firma kartı istediler, faturayı kaybettiğimi kartımda olmadığını söyledim. Alışveriş yaptığım kredi kartından bunu tespit edebileceklerini söylediler baştan, bende bankaya aradım kredi kartı ekstresini istedim.

Bunun üzerine kasa müdürü fatura olmadan değiştirme yapamayacaklarının söylediler. Yetkili bir arkadaşla görüşmek istediğim söylediğim halde müşteri ilişkileri müdürü V.. A... bir saat sonra ortaya çıktı fatura ve kart olmadan kesinlikle değiştirme yapamayacaklarını söyledi. Neden kart olmadan satış yapıyorsunuz, yapmayın o zaman!. Şikayet hattını da aradım aynı ciddiyetsizlik orada devam etti. 50 TL'lik bir sandalye için bir sürü oyun.

Mehmet 420 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 16 Haziran 2016

    Sayın yetkili biz sporda kalıyoruz da.! Siz nerede kalıyorsunuz onu merak ediyorum. Aynı ciddiyetsizlik ve samimiyetsizlik devam ediyor. Firma olarak oyalamak ana prensibinizmidir. Ne arayan var ne soran.?

  • Decathlon Temsilcisi13 Haziran 2016

    ​Merhabalar Mehmet Bey ,​ Konu ile ilgili gerekli birimlerle iletişim halinde olduğumuzu iletmek isteriz. Konu Mağaza ve Ülke Müşteri İlişkileri müdürü ve müşteri ilişkileri ekibimiz tarafından takip edilmektedir. Tarafımıza gelecek olan çözümleri en kısa sürede sizinle paylaşmış olacağız. Her türlü talep ve önerilerinizi müşteri hizmetleri ekibimizle paylaşabilirsiniz. Sporla Kalın.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön