Decathlon Faiz Kazancı İçin Yanıltıyor.

Ozan K. |

Decathlon firmasının internet adresinden sipariş ettiğim ayakkabının ellerinde olmadığının farkına 5 gün sonra vardılar. 5 gün süresince siparişim hazırlandı, depodan getirildi, tozu alındı, aha şimdi kargoya vereceğiz derken bir de ne görelim ayakkabı ellerinde yokmuş.

Muadil ürün diye ucuz ney-düğü belirsiz bir ayakkabı önerip bir de aradaki farkı kendileri karşılayacakmış sözü veriyorlar. Aldığımız ayakkabı 300 TL önerdikleri 250 ama farkı ödemek yerine bir de farkı kendileri verecekmiş. Bravo Decathlon tebrik ederiz sizi. Para iadesi istedik 7 güne kadar ancak geri verirlermiş. 5+7 12 günlük haksız faiz kazancınız var, hakkımı helal etmiyorum.

Etiketler :

Online İşlemler Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ekim
  13:45

  Merhaba Ozan Bey,

  Müşteri temsilcilerimiz ile daha öncedeki görüşmeleriniz ve yapmış olduğunuz şikayetiniz ülke müşteri ilişkileri müdürü,marka müdürleri,satın alma ekibi, e-ticaret sitesi müdürümüze,web marketer larımıza iletilmiştir.

  Yaşadığınız stok problemi ve geç işlemler sebebi ile firmamız adına ayrıca özür dileriz,anlayışınız için ise teşekkür ederiz.Spor tutkunuzu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  Sporla Kalın.