25 Nisan 2016

Decathlon Çalışanlarını Müşteri İlişkileri İle İlgili Eğitmeli!

23.04.2014 Decathlon İzmit mağazasından yaptığım alışveriş neticesinde kasa ile reyon arasında 5 TL fiyat farkı çıkmış olup, durumu ilgili reyon görevlisine ilettiğimde yanlış etiket takıldığını söyledi, buraya kadar tamam olabilir, fakat ürünü iade edeceğimi belirttiğimde reyon görevlisinin tabiri aynen şu kelime idi '' 5 TL'sizin için çok önemli ise iade edebilirsiniz'' fırça yer gibi bir amiyane tabirle karşılaşınca şaşırdım.

Cevap verme gereği duymadım, belli ki öğreneceği ve öğretilmesi gereken çok şey vardı. Umarım Decathlon yetkilileri bu yazdıklarımı dikkate alıp çalışanlarına işe başlamadan önce oryantasyon eğitiminde; müşteri ile ilişkilerin tekrar üzerinden geçerler. Tecrübe zalim bir öğretmendir; önce imtihan eder, sonra öğretir.

Ufuk 181 Okunma

Cevaplar

  • Decathlon Temsilcisi01 Ağustos 2016

    Merhaba Ufuk Bey, Mağazamızın müşteri ilişkileri müdürü tarafınızla iletişime geçmiştir. Süreç içerisinde göstermiş olduğunuz sabır ve anlaış için teşekkür ederiz. Sizi daima aramızda görmek dileği ile... Mutlu günler dileriz.

  • Ufuk07 Mayıs 2016

    ''Tarafımıza gelecek olan çözümleri en kısa sürede sizinle paylaşmış olacağız '' ibaresi maalesef işlemiyor, yani firma tarafından klasik otomatiğe bağlanmış cevaplar verilmekte.

  • Decathlon Temsilcisi26 Nisan 2016

    ​Merhabalar Ufuk Bey ,​ Konu ile ilgili gerekli birimlerle iletişim halinde olduğumuzu iletmek isteriz. Konu Mağaza ve Ülke Müşteri İlişkileri müdürü ve müşteri ilişkileri ekibimiz tarafından takip edilmektedir. Tarafımıza gelecek olan çözümleri en kısa sürede sizinle paylaşmış olacağız. Her türlü talep ve önerilerinizi müşteri hizmetleri ekibimizle paylaşabilirsiniz. Sporla Kalın.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön