28 Temmuz 2015

Decathlon Çadır Çubuğunun Lastiği İlk Kullanımda Koptu!

Decathlon'dan almış olduğum Aprenaz 4.1 family çadırın çubuğunun lastiği ilk kullanımda koptu. Çadır ellerinde olmadığı için yenisini vermiyorlar. Çubuğun tamirini yapmıyorlar. Sadece çubuk olarak sağlam bir çubuk vermiyorlar. Fakat öneri olarak ısrarla yeni çadır verelim diyorlar. Ben başka bir çadır veya para iadesi istemiyorum. Sorunum çözülmesini istiyorum.

Abdullah 318 Okunma

Cevaplar

  • Decathlon Temsilcisi07 Ağustos 2015

    Merhabalar Yasin Bey, İlgili parçanın temini konusunda İstanbul'da bulunan tüm mağazalarımızla iletişime geçtiğimizi tarafınızla yapılan sık görüşmelerde ilettik ancak teşhir ürünlerinde parçanın temin edilemediği bilgisi mağaza yöneticileri tarafından tarafımıza iletilmiştir. Mağazamızda pollerin ayırca satışı söz konusudur ancak şu an stoğu bulunmamaktadır. Yaşanılan bu aksaklıktan dolayı özrümüzü iletir, spor tutkumuzu sizinle daima paylaşmak isteriz. Sporla Kalın.

  • Abdullah03 Ağustos 2015

    Firmadan yapılan geri bildirimde tamirinde yardımcı olamayacaklarını, yeni çubuk veremeyeceklerini, eğer hurdaya giden bir ürün olursa ancak o ürünün parçasını verebileceklerini belirttiler. Decathlon firması ilk kullanımda kopan lastiğin çözümünü bulmak yerine çözüm üretmemek yoluna gidiyor. Aynı çadır teşhirde olması rağmen ilgili çadırın parçasıyla değiştirme talebimi de geri çeviriyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön