28 Ekim 2016

Decathlon Başarısız Müşteri Temsilciliği ve İade/Değişim Süreci!

İlk defa Decathlon'dan alışveriş yaptım. İnternette ihtiyacım olan ürünü ararken karşılaştım ve denemek istedim ama daha baştan bir müşteri kaybettiler. Verdiğim siparişten bir ürün ellerinde olmadığı için işlemde 5 gün boyunca beklettiler, 2 defa aramam sonucunda ürünün bir üst bedeni ile değiştirebildiler. Bu süreç boyunca hiçbir bilgilendirme yapılmadı. Ürünlerin bedenleri olmayınca değiştirmek için yine arayarak süreçleri ile ilgili bilgi aldım. Buna rağmen yine de ürünler 10 gündür yinede işleme alınmadı. 3 gün boyunca telefondan erişemedim, erişince de soğuk, ilgisiz ve kaba bir yorumla işlemi yapılmadı. İade edilen ürünler depoya ulaşıp ulaşmadıklarını bilmiyorlarmış (!) ve takip numarasını soruyorlar. Mantıklı olanın bu olduğunu ve onlarda bize takip numarası gönderdiklerini belirttiler. Online hizmet vermeyi ve depo işlemlerini otomotize edemeyen vasat bir hizmet sağlıyorlar.

Gizem 631 Okunma

Cevaplar

  • Gizem 02 Kasım 2016

    Merhaba, önemli olan müşteriye işlemi ile ilgili bilgiyi bu siteden sağlamanız değil. Müşterinin rahatsızlığı ile ilgili şikayetini anlamanız ve aksiyon almanızdır. Ancak gördüğüm kadarıyla rahatsızlığımı anlamamış ve beni geçiştirmeye çalışmışsınız. Teşekkürler

  • Decathlon Temsilcisi31 Ekim 2016

    Merhaba Gizem Hanım, Değişim ürünleriniz onaylanmıştır. Değişim siparişiniz 29.10.2016 tarihinde Yurtiçi kargo şirketine teslim edilmiştir. Anlayışınız için teşekkür eder, İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön