07 Kasım 2014

Decathlon Aldığımız Tabanlık Kullanılmıştı.

Tabanlığı alırken; kullanılmış, pis ve tabiri olmayacak şekilde iğrenç ayak kokuyor olacağını hesap edemediğimiz için kontrol etmek ihtiyacı duymadık. Ayak kokusunun bakteri kaynaklı ve bulaşıcı özelliği olan bir bulaşıcı sağlık sorunu olduğunu unutmuş yada bilmiyor olsa gerek bu tabanlığı kullanan kişi/kişiler. Ancak onu tekrar paketleyip o rafa koyan / koyduran kişi de bence görevinin gerektirdiği seviyede eğitim almamış ve sağlığımı tehlikeye attı. Şikayetçiyim. Ayrıca Fransa'dan aldığım ürün İtalya'da değiştiren Decathlon İstanbul'dan aldığım ürün İzmir'de değiştirmiyormuş. Şikayetçiyim. Ayaklarım hiç kokmadığı için beni bu şekilde itham eden şirket görevlisinden de şikayetçiyim.

Mustafa 1.674 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa 27 Şubat 2015

  4 aydır araştırıyorlar hala cevap yok.

 • Mustafa 05 Ocak 2015

  21 Kasımdan bu yana araştırıyorlar. Halen bir sonuç yok.

 • Decathlon Temsilcisi21 Kasım 2014

  Şikayetiniz dikkate alınarak gerekli araştırma yapılacaktır. Decathlonu tercih ettğiiniz için teşekkür eder,Sizleri tekrar aramızda görmekten mutluluk duyarız.

 • Mustafa 11 Kasım 2014

  çözüm aşaması diye bir aşama söz konusu değil, mikrop yuvası tabanlıgı balkonda tutuyorum. Böyle giderse çöpe gidecek. Dechatlonun çözüme dair bir çabası yok. dolayısı ile bir yöntem de yok değerlendirebileceğim. Hiçbir çözüm üretilmedi ve kesinlikle memnun değilim. Paramı ve sağlığımı neden riske edip decathlonu tercih edeyimki tekrar? asla tercih etmem.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön