28 Ağustos 2013

De Vib Para İadesi Yapılmadı!

06.08.2013 tarihinde De Vib'in kendi internet sitesinden iki adet çanta siparişi vermiştim. Ürünler tarafıma ulaştı. Fakat iki ürünü de iade ettim ve bir de mail atarak sitelerinde beğendiğim bir çanta olduğunda stoklarına girerse haber vermelerini rica ettim.


İstediğim çantayı bulduklarını ve bana gönderebileceklerini, diğer iade ettiğim çantalardan biriyle aynı fiyatta olduğunu, onun yerine bunu göndereceklerini söylediler ve iade ettiğim 2. çantanın bedeli olan 19,99 TL'nin kartıma iade edileceğini söylediler.


Fakat 2 hafta geçmesine rağmen ne iade yapıldı ne de bilgi verildi. Mail atmama rağmen hiçbir dönüş yapılmadı ve de telefonla da ulaşamıyorum. 19,99 TL'nin iadesini talep ediyorum.

Duygu 633 Okunma

Cevaplar

  • Duygu02 Eylül 2013

    Daha önce anlatığım gibi firma maillere dönüş yapmıyor. "şikayetvar" sitesine yazdığım şikayet ile ilgili de dönüş yapmadı. Yine ben telefonla arayarak ulaştım ve zaten sorunu çok daha önce halletmiş olduklarını öğrendim. Fakat sorunları müşteriye dönüş yapmamaları. Yoksa ürünleri kaliteli ve iyi bir firma aslında.

  • Duygu28 Ağustos 2013

    Firmayı bugün telefonla arayarak görüştüm. İadeyi yaptıklarını belirttiler. Fakat ben aramasan yine ne maile baktıkları var ne de kendiliklerinden dönüş yaptıkları. İadeyi daha önceden yapmalarına rağmen bilgi vermemişler. İletişim açısından firma zayıf.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön