05 Kasım 2013

Daybuyday.com'dan Aldığım Ayıplı Ürünümün Akıbeti Belli Değil!

Daybuyday.com'dan 0085218625 sipariş no'su ile eşime almış olduğum ayakkabılar bir kaç kullanım sonucunda tabanından yırtıldı. Firmaya iade etmek istediğimde iade süreci dolduğu için iade alamayacaklarını söylediler. Bende sitenize iki kere şikayet yazdım ve bunun üzerine bana iki kere geçersiz iade kodu vererek kargoyu iade etmemi istediler.

Bu arada kargo bir bende bir kargo firmasında yaklaşık 1-2 ay gitti geldi ancak geçersiz kodla iade alınamadı, bende baktım site kargoyu iade alma konusunda beni oyalıyor. Kargoyu kendim ödemeli olarak Daybuyday.com'a iade ettim, ancak kargo fişim kayıp olduğu için ne kargodan ne siteden yardım alamıyorum ve halen de iadem yapılmadı, ortada ne kargo var ne de iade parası.

Sibel 102 Okunma

Cevaplar

  • Daybuyday.com Temsilcisi05 Kasım 2013

    Merhaba, Müşterimizle siparişi hakkında telefon ile görüşülerek memnuniyetinin sağlanılması açısından gerekli işlemler yapılmış ve bilgilendirilmiştir. daybuyday.com hakkındaki soru, istek ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla Müşteri Hizmetleri Ekibi E-mail : [email protected] Tel : 0 850 252 4019

  • Sibel 05 Kasım 2013

    ben zaten belirttiğiniz yerden size istek görüş gönderdim, sonuç alamadığım için buraya şikayetimi yaptım. ne yazıkki hala oyalıyorsunuz. insanların sizin ne kadar ilgisiz bir site olduğunuzu öğrenmesini istiyorum.

  • Daybuyday.com Temsilcisi05 Kasım 2013

    Merhaba, Müşterimize sistemdeki ve Şikayetvar sitesi üzerindeki iletişim bilgilerinden ulaşılamadığı için kendisine e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. daybuyday.com hakkındaki soru, istek ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla Müşteri Hizmetleri Ekibi E-mail : [email protected] Tel : 0 850 252 4019

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön