Daybuyday.com Ürünlerin Tedarik Edilememesi!

Afitap T. |

Daha önceden de siteden alışveriş yaptım fakat ürün tedarik edilemedi ve site siparişimi iptal etti. 22 yada 24 nisan tarihinde tekrardan alışveriş yaptım sürekli tedarik sürecinde olduğu yazıyordu müşteri hizmetlerine sorunumu dile getirdim ve özellikle ilgilenip kısa sürede temin etmeye çalışacakları yazıyordu.

Fakat bugün siteye tesadüf baktığımda siparişimin iptal edildiği ve para iadesinin yapılacağı yazmış (para ne zaman iade edilecek bilmiyorum) bir gerçek var elinizde madem ürün yok sitenize koymayın yada güvenilir firmalar ile ticaret yapın. ama 3.kişiler yüzünden de olsa güvenilecek site olduğunu düşünmüyorum. Ben hediye olarak aldım fakat firma tarafından mağdur oldum.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Afitap T.
  07 Mayıs
  15:02

  Sayın ilgili,

  Sisteminizde iletişim bilgilerim günceldir. ve sizler tarafından kesinlikle arayan olmadı. e-posta bilgilendirmesi dediğiniz gibi yapılmıştır. ama bilindiği üzere otomatik bir cevap olarak yapıldı, daha öncede bahsettiğim gibi bu sorunla karsılasmıstım. ürün yine tedarik edilememişti. demekki işleyişinizde bir hata var tedarik edilemeyecek ürünleri gözden geçirmenizi tavsiye ederim. daybuyday gibi sitelerden daha önceden de alışveriş yaptım ve süreç gayet düzgün işliyor. bugüne kadar tedarik edilemeyen hic bir ürüne rastlamadım.

 • 04 Mayıs
  11:02

  Merhaba;

  Müşterimize sistemdeki ve Şikayetvar sitesi üzerindeki iletişim bilgilerinden ulaşılamadığı için kendisine e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır.

  daybuyday.com hakkındaki soru, istek ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Müşteri Hizmetleri Ekibi
  E-mail : destek@daybuyday.com
  Tel : 0 850 252 4019