12 Eylül 2013

Daybuyday.com Ayıplı Ürün!

02.11.2012 tarihinde Daybuyday.com üzerinden bana arkadaşım tarafından Diesel marka topuklu ayakkabı hediye edildi. Mevsim o zamanlar ayakkabıyı giymek için uygun değildi ve ben ayakkabıyı 2013 Ağustos ayında ilk kez giydim. İkinci giymemden sonra ayakkabı tamamen parçalandı.

Görüntüsü rugan gibi olan ayakkabı hangi malzemeden üretilmiş bilemiyorum ama jelatinle kaplanmış gibi. Bu malzeme ayakkabı için kullanılacak bir malzeme olamaz. Tabanına bakılırsa ayakkabının az giyildiği rahatlıkla anlaşılır. Ancak konu ile ne Daybuyday.com ne de Diesel ilgilenmiyor. Daybuyday 30 günlük süre aşılmış diyor. Diesel, ürünü resmi mağazalarımızdan almamışsınız, size yardımcı olamayız diyor.

Gülsüm 163 Okunma

Cevaplar

 • Gülsüm 16 Eylül 2013

  Ben hala dönüş bekliyorum. Yazıkkı ilgilenen hiçkimse yok! Şikayete cevap vermek demek Copy paste yapmak demek değidir.

 • Gülsüm 13 Eylül 2013

  Ayrıca dikakt ederseniz tüm müşterilere anı mesaj gönderiliyor. Müşterimize sistemdeki ve Şikayetvar sitesi üzerindeki iletişim bilgilerinden ulaşılamadığı için kendisine e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. daybuyday.com hakkındaki soru, istek ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla Bu kadar baştansağma iş yapılması da ayrıca üzücü ! Bu sorunuma cevap lamadığım taktirde hukuki yollara kesinlikle başvuracağım.

 • Gülsüm 13 Eylül 2013

  GÜLSÜM GÜLŞEN, 13.Eyl 09:59 (Sayın Gulsum Gulsen , Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 7 gün içerisinde iade edilecek ürünün aşağıdaki adrese gönderilmesi gerekmektedir. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Firmamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Saygılarımızla daybuyday.com Her sorunuma yukarıdaki standart cevabı alıyorum. bu ürünün fabrıkaya gönderilmesi ve kalite kontrolü yapılmaıs gerekir. ama ilgilenen yok!

 • Gülsüm 13 Eylül 2013

  Merhaba, sistemdeki e-mail adersim ve cep numaram güncel, ancak bana hala ne telefon geldı ne de e-mail. Junk maillerime dahil baktım ama bana herhangi bir dönüş yapılmadı.

 • Gülsüm 12 Eylül 2013

  CEP NUMARAM SİSTEMDE KAYITLI VE AÇIK E-MAİL ADERSİME DE GELEN HERHANGİ BİR MAİL BULUNMAMAKTADIR.

 • Daybuyday.com Temsilcisi12 Eylül 2013

  Merhaba, Müşterimize sistemdeki ve Şikayetvar sitesi üzerindeki iletişim bilgilerinden ulaşılamadığı için kendisine e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. daybuyday.com hakkındaki soru, istek ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla Müşteri Hizmetleri Ekibi E-mail : [email protected] Tel : 0 850 252 4019

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön