Daxom E4 Şikayetleri

(10 şikayet)
Daxom

Daxom hermetik şofbeni bayinin tavsiyesi ile aldık. Garanti bitiminde E4 hatası ile dit dit ederek 2 kere aç kapa yaparsanız çalışıyor. İnternete bakarsanız bu ürünü kullanan birçok kullanıcı da aynı hata söz k…

03 Aralık 2018

Erdem'in Teşekkür Mesajı

Firma genel müdürlüğünden Sn. Refik Saydam'a ilgisinden dolayı teşekkür ederim
Daxom

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

27 Kasım 2018

Uğur'un Teşekkür Mesajı

Firma yetkilisi Refik beyin hızlı dönüşü ve mağduriyetimin ortadan kaldırılmasından dolayı Daxom a teşekkürler. Kurumsallık sattığınızın arkasında durmayı gerektirir. Diğer firmalar ada örnek olmasını dilerim.
31 Ağustos 2018
Daxom

Daxom marka şofben kullanıyorum, cihaz 2017 Ağustos ayında sürekli e4 (fan arızası) hatası veriyordu. Fan değişimi için 325 lira ödedim, aynı gün tekrar arıza verdi teknisyen arkadaş sorunun fanda değil beyinde…

18 Haziran 2018

Hakan'ın Teşekkür Mesajı

Daxom genel merkez Servis Müdürü Caner bey, konunun takipçisi olacağını belirtti. İlgisinden dolayı kendisine teşekkür ederim. Saygılarımla Hakan K.
Daxom

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

06 Haziran 2018

Zafer'in Teşekkür Mesajı

Gösterilen ilgiden dolayı üretici firmaya teşekkür ederim sorun kısa zamanda çözüldü
Daxom

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

10 Mayıs 2018
Daxom

Daxon marka şofbeni bir yıla yakındır kullanıyorum. Kısa zaman önce e4 diye bir hata vermeye başladı. Bununla birlikte sıcak suyu kesiyor. Servisi aradım birkaç gün sonra geldiler. Fan getirdik; değiştirilmesi …

03 Şubat 2018

Hüseyin'in Teşekkür Mesajı

Şikayetimin sitede yayınlamasının ardından Daxom firmasından tarafıma ulaşıldı ve sorunumun çözüleceği iletildi. Öncelikle Şikayetvar sitesine sesimi duyurduğu için, sonrasında Daxom yetkililerine alakaları için teşekkür ediyorum.
18 Ocak 2018

Sait'in Teşekkür Mesajı

Öncelikle şikayetvar sitesine sesimizi duyurduğu için teşekkür ederim. Sonrasında daxom markası adına şikayetimle birebir ilgilenen ve takipçisi olan firma adına yetkili caner bey'e özellikle teşekkür ederim. Firmaya karşı olan olumsuz bakış açımı tamamen tersine çevirdi ve bana hala aramızda işini hakkıyla yapanlar var dedirtti. Ayrıca arıza süresince yakın ilgi gösteren teknik servis sorumlusu salim beye de emeklerinden ötürü teşekkür ederim.
Daxom

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

08 Ocak 2018

Fahrettin'in Teşekkür Mesajı

Firma yetkilisinin 1 gün sonra gelip sorunumu çözdüğü ve konuyla ilgili gecikmeden dolayı özür dileyip ılımlı yaklaştığı için şikayetimin kaldırılmasını istiyorum.
Daxom

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

14 Aralık 2015
Yorum Yap

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi Yorum Yap

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları