Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Kokusuz Parfüm Mucidi David Walker

profile
01 Haziran
159

Parfüm demek için şahit lazım. Kapalı küçük bir odada bile koku yaymıyor. 2 şişe parfüme 450 TL. Verdiğim para su gibi akıp gitti.

David Walker Logo
06 Haziran 16:38

Benzer Şikayetler

5
Çözüldü

David Walker Parfüm Kalitesinin Düşmesi

profile
3 gün önce
110
"Markayla ilgili görüşlerim aynı. Kalitesinde bir değişiklik olduğunu hala düşünüyorum. Bir daha almayı düşünmüyordum ama elimdeki parfümler bittikten 5 6 ay sonra tekrar alıp deneyeceğim. Bunun nedeni de benimle iletişime geçip uzun uzun bana durumu izah eden İbrahim Bey in beni ikna etmesidir. Markaya değil de İbrahim Bey e ilgisinden dolayı teşekkür ederim"

David Walker Vogue Kokusu Bozuldu Kalıcılığı Eskisi Gibi Değil

profile
4 gün önce
135

Sürekli kullandığım David Walker Vogue parfümümün son aldığım şişede kalıcı olmadığını ve kokusunun bozulduğunu fark ettim. Çok severek kullandığım marka ve koku ile böyle bir problem yaşamak beni üzdü. Açıkçası, ben üretimde veya ürünün raf ömrüyle alakalı sorun olduğunu düşünüyorum.

3

David Walker Parfüm Kalıcılığı 0

profile
1 hafta önce
522

Adana Optimum AVM David Walker mağazanızdan Vogue parfümü satın aldım. Mağazada sıktığım tester parfümle aldığım parfüm arasında uçurum farkı var. Mağazadaki tester kalıcılığı ve kokusu çok çok iyiydi, şekerimsi bir kokusu vardı ve mağaza personeli şahıs 3-4 günden bahsetmişti. Aldığım bu Koku maksi...

David Walker Parfüm Kalıcılığı 0

David Walker Kalitesiz Ürün, İlgisiz Firma

profile
1 hafta önce
399

Bir önceki siyah şişelerde ki parfümleri kalıcı olmasa da hoş kokuyordu. Ama şimdi ki şeffaf şişelerde ki yeni serileri bildiğiniz şu. Kokudan Herhangi bir emare yok. Kalıcılık diye bir şey zaten beklenmez. Özellikle E173 kullanıcısıyım. Son olarak 2 sise almıştım. WhatsApp hattını durumu da bildird...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
David Walker Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 7 sa 16 dk
Benzer Şikayet Yaz