Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

David Walker'ın Su Şişesi Satması

profile
01 Nisan
1.118

2 yıldır kullandığım e75 parfümünü sadece şişesi değişti diyerek sattılar ne aynı koku var ne de kalıcılık 2 adet parfüm aldım parfüm demeye bin şahit lazım bildiğiniz su sıkıyorum üzerime. Sözde kampanya yapmışlar almak isteyen arkadaşlar sitelerinde 100 ml su şişesi alana 100 ml bedava veriyorlar. Gerçekten yazık...

David Walker Logo
03 Nisan 14:11
David Walker Logo
28 Nisan 14:23

Merhaba ; Problem olduğunu iddia ettiğiniz ürünü inceleme amaçlı tarafımıza göndermediğiniz için şikayetiniz kapatılmıştır . Şikayetiniz devam ediyor ise bizlere 0312-395-33-10 numaralı telefondan yada [email protected] mail adresinden ulaşabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Benzer Şikayetler

5
Çözüldü

David Walker Parfüm Şişesinin İçindeki Kokunun Farklı Olması

profile
4 gün önce
88
"Marka ürününün arkasında durdu çok hızlı çözüm üretti telefonla konuşan beyefendi çok kibar ve yapıcıydı ürün çok hızlı bir şekilde değiştirildi David Walker ı temsilen İbrahim Beye ve şikayet var sitesine çok teşekkür ederim ☺️ Sorun çözüldüğü için mutlu oldum"
5
Çözüldü

David Walker Parfüm Kalitesinin Düşmesi

profile
1 hafta önce
110
"Markayla ilgili görüşlerim aynı. Kalitesinde bir değişiklik olduğunu hala düşünüyorum. Bir daha almayı düşünmüyordum ama elimdeki parfümler bittikten 5 6 ay sonra tekrar alıp deneyeceğim. Bunun nedeni de benimle iletişime geçip uzun uzun bana durumu izah eden İbrahim Bey in beni ikna etmesidir. Markaya değil de İbrahim Bey e ilgisinden dolayı teşekkür ederim"

David Walker Vogue Kokusu Bozuldu Kalıcılığı Eskisi Gibi Değil

profile
1 hafta önce
203

Sürekli kullandığım David Walker Vogue parfümümün son aldığım şişede kalıcı olmadığını ve kokusunun bozulduğunu fark ettim. Çok severek kullandığım marka ve koku ile böyle bir problem yaşamak beni üzdü. Açıkçası, ben üretimde veya ürünün raf ömrüyle alakalı sorun olduğunu düşünüyorum.

3

David Walker Parfüm Kalıcılığı 0

profile
2 hafta önce
522

Adana Optimum AVM David Walker mağazanızdan Vogue parfümü satın aldım. Mağazada sıktığım tester parfümle aldığım parfüm arasında uçurum farkı var. Mağazadaki tester kalıcılığı ve kokusu çok çok iyiydi, şekerimsi bir kokusu vardı ve mağaza personeli şahıs 3-4 günden bahsetmişti. Aldığım bu Koku maksi...

David Walker Parfüm Kalıcılığı 0

David Walker Kalitesiz Ürün, İlgisiz Firma

profile
2 hafta önce
504

Bir önceki siyah şişelerde ki parfümleri kalıcı olmasa da hoş kokuyordu. Ama şimdi ki şeffaf şişelerde ki yeni serileri bildiğiniz şu. Kokudan Herhangi bir emare yok. Kalıcılık diye bir şey zaten beklenmez. Özellikle E173 kullanıcısıyım. Son olarak 2 sise almıştım. WhatsApp hattını durumu da bildird...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
David Walker Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 7 sa 18 dk
Benzer Şikayet Yaz