Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
David Walker ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Nilüfer sonuçtan çok memnun

  • profile
1 Destekçi

David Walker Kokuları Kalıcılığı Artık Eskisi Gibi Değil!

809
Nilüfer
Nilüfer 21 Mart 14:17
Çözüldü
Nilüfer'in Teşekkür Mesajı
“Benimle Necati Bey iletişime geçti ve uzun süredir müşterileri olduğumu aldığım şişenin bir tanesinin de bozuk olduğunu -ki eski şişeleri- onu da kargo ücretsiz değiştireceklerini söyledi. Kokunun inceleme yapılacağını da belirtti. Kendisine teşekkür ediyorum. Yıllardır aynı markadan koku aldığım için ne yapacağımı bilememiştim. Üstelik koku EDP, umarım en kısa sürede parfümümü alabilirim. Tekrar bu kısa geri dönüş için teşekkür ederim.”

Yıllardır sizden parfüm alıyorum, en son aldığım şişenizi satıcınıza gösterdiğimde - ki en son beş şişe birden almıştım- arkadaşınız onlar çok eskidi dedi. Evet beş şişe alınca, hediye de alıp, aldırınca geçen seneden beri kullanıyorum. Çok kalıcıydı kokusu, Ankara IKEA ®'da kokuyu bileğime sıktırdım, çünkü kullandığım parfümün esansı değişmiş, satıcınız bilmiyordu tabii ® ki. Dönüşte alacağım dedim, tam yirmi dakika sonra konumda kokusundan eser yoktu. Şok oldum bir alana bir bedava ve 100 ml den başka satmayacakmışsınız artık. Çok üzüldüm, çünkü sürekli müşteri olarak bir daha alışveriş yapamayacağım. Maalesef su gibi olmuş kokunuz.

David Walker Logo
David Walker21 Mart 15:07
Nilüfer
Nilüfer21 Mart 16:52

Benimle Necati Bey iletişime geçti ve uzun süredir müşterileri olduğumu aldığım şişenin bir tanesinin de bozuk olduğunu -ki eski şişeleri- onu da kargo ücretsiz değiştireceklerini söyledi. Kokunun inceleme yapılacağını da belirtti. Kendisine teşekkür ediyorum. Yıllardır aynı markadan koku aldığım için ne yapacağımı bilememiştim. Üstelik koku EDP, umarım en kısa sürede parfümümü alabilirim. Tekrar bu kısa geri dönüş için teşekkür ederim.

  • profile
1 Destekçi

Benzer Şikayetler

profile
25
5 gün önce

David Walker Kokusundan Eser Yok

Uzun zamandır kullandığım E154 kod numaralı İzmir Kıbrıs şehitlerinden aldığım parfüm resmen su sıkıyormuş hissi yaratıyor. Ne kokusu var ne de kalıcılığını. 3 senedir bu marka parfümü kullanıyorum Böyle bir markadan bu şekilde hizmet beklemiyordum. Hayal kırıklığı oldu. Geri dönüş bekliyorum.

profile
89
1 hafta önce
profile
İlker'in Teşekkür Mesajı
  • 4 gün önce

“İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Çözüme ulaştırıldım.”

David Walker Parfüm Kokusu Ve Kalıcılık.

Uzun zamandır kullandığım E153 kod numaralı Adana m1 den 1 Haziran da aldığım parfüm resmen su sıkıyormuş hissi yaratıyor. Ne kokusu var ne de kalıcıl...

  • profile
1 Destekçi
profile
46
1 hafta önce
profile
Umut'un Teşekkür Mesajı
  • 1 hafta önce

“Merhabalar. Açıkçası markadan böyle bir geri dönüş hiç beklemiyordum. 1-2 Saat geçmeden hemen aradılar. Ürün temsilcisi İbrahim Bey, gerçekten markayı çok iyi temsil etti ve çözüm odaklıydı. İlginize teşekkür ederim.”

David Walker - Su Gibi Sıfır Koku!

Merhaba. 2 yıldır düzenli olarak kullandığım bir marka. Ancak 29 Mayıs'ta aldığım 2 parfümün 100 ml (450₺) koklattıkları parfümle alakası yoktu. Bildi...

profile
159
1 hafta önce

Kokusuz Parfüm Mucidi David Walker

Parfüm demek için şahit lazım. Kapalı küçük bir odada bile koku yaymıyor. 2 şişe parfüme 450 TL. Verdiğim para su gibi akıp gitti.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .