David Walker ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Umut sonuçtan çok memnun

David Walker Aldatmacası Ve Kokunun Kalıcılığı

203
Umut
Umut 14 Ekim 2022 12:37
Çözüldü
Umut'un Teşekkür Mesajı
“Müşteri ilişkilerinden İbrahim bey tarafından arandım ve gerekli açıklamayı ve çözümü çok hızlı bir şekilde sundular. Firmaya ve firma temsilcisi İbrahim beye ilgili ve olumlu yaklaşımından dolayı çok teşekkür ederim.”

İki gün önce Ankara Nata Vega AVM ® mağazanızdan 2 adet erkek parfümü aldım. Parfümlerin kalıcılığı sıfır. Sabah evden çıkarken sıkıyorum boca ediyorum parfümü yarım saat içerisinde sıfır kokusu kalıyor üzerimde. Mağazadayken aynı parfümün testerını sıktıkları kıyafetim halen daha buram buram kokuyor ama kapalı jelatinli olarak verilen kutuda kokudan eser yok. İki parfüme 210 TL para verdim. Bir daha sizden parfüm almam. İnsanların aklıyla alay etmenize hiç gerek yok.

David Walker Logo
David Walker14 Ekim 2022 13:35
Umut
Umut17 Ekim 2022 18:12

Müşteri ilişkilerinden İbrahim bey tarafından arandım ve gerekli açıklamayı ve çözümü çok hızlı bir şekilde sundular. Firmaya ve firma temsilcisi İbrahim beye ilgili ve olumlu yaklaşımından dolayı çok teşekkür ederim.

Benzer Şikayetler

profile
122
6 gün önce
profile
Erhan'ın Teşekkür Mesajı
  • 3 gün önce

“Parfüm de sorun yokmuş sadece demlenmesi ve beklemesi gerekiyormuş yoğun talepten dolayı çok fazla demlenmemiş bekletilmemiş bundan dolayı kalıcılıkla ilgili sorun vardı ama firma sorunumu çözdü herhangi bir sorun yok Necati beye teşekkürler ederim”

David Walker Infiniti Erkek Parfümü Aldım, Ama Kokusu Yok!

Bugün David Walker Mal of İstanbul şubesinden Infiniti erkek parfümü aldım. Sudan hiçbir farkı yok. 50 ml için 900 TL ödedim. Kalıcılığı sıfır. Daha ö...

David Walker Infiniti Erkek Parfümü Aldım, Ama Kokusu Yok!
  • profile
1 Destekçi
profile
332
19 Aralık 2022
profile
Fulya'nın Teşekkür Mesajı

“Necdet bey çok ilgiliydi, mağduriyetimi çözdü. Para iadem yapıldı. Ürün incelemeye gitti. Çok memnun kaldım hizmetten. Teşekkürler ederim. İyi çalışmalar”

David Walker Parfüm Farklı Kokması Ve Kalıcı Olmaması

Dün 18 Aralık tarihinde Ankara Kızılay mağazanızdan 100ml b-27 kodlu parfüm aldım denettirdiği ürün çok kalıcı ve çok güzel kokuyordu. Aslında iki far...

profile
1.137
08 Aralık 2022

David Walker Parfüm Kalıcılığı Yok

Ankara Kızılay da bulunan david walker mağazasından 06.12.2022 tarihinde e71 kodlu, 100 ml erkek parfümü aldım. Orada denedim ve bunu beğendim. Satıcıya kalıcılığı ile ilgili bilgi sorduğumda gün içine kadar rahat sizi idare eder dedi. Ama öyle değildi. 1 saat bile kalıcı değil. Geçtiğimiz senelerde...

profile
232
18 Kasım 2022

David Walker Ürünü İade Edemiyorum

Parfüm aldım koku istediğim kokuyla alakası yok iade etmek istiyorum parfüm iadesi olmuyormuş. Paketi açmadan istediği koku olup olmadığını nasıl anlayacağım bilemiyorum. David walker limon çiçeği ferah erkek parfümü istenilen gelen koku yoğun şeker kokusu.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .