21 Ekim 2016

Dark Ürün Hard Diskleri ve Dvd Writer Yaktı.

Yaklaşık 3 ay önce almış olduğum cihaz iki hard diskimi ve DVD writer i kullanılmaz hale getirdi. Önceleri çok memnundum ta ki son olarak DVD writer'i kullanmak için taktığımda dumanlar yükselene kadar. DVD writer arızalanmıştır düşüncesiyle diğer HDD lerimde denedim ancak onlarında bozulduğunu sonrasında anladım iş işten geçmişti. Fazla güç cihazları yaktı. Piyasadaki daha ucuz ürünleri tercih etmemiş, bu ürününün daha kaliteli olduğu düşüncesiyle tercih etmiştim ki yanılmışım.Zararımın dikkate alınması, başka bir muadil ürünle değiştirilmesi yönünde talebim olmuş almış olduğum firmaya geri gönderilmiştir. Ancak ürün onarılarak gönderilmiştir. Şikayetim ilgili firmaya e-mail ve telefon ile bildirilmesine rağmen dikkate alınmamıştır. Son söz olarak verilerimi sakladığım cihazı bozan bu ürünü tekrardan kullanmam imkansızdır. Siz olsanız kullanır mısınız?

Serkan 1.465 Okunma

Cevaplar

 • Serkan24 Ocak

  Firma tarafından arandım, ürün bedelini iade ettiler Teşekkür ederim. Ancak bir harddiskim ve DVD writer yanmıştı kısmen telefasini beklerdim.

 • Serkan21 Ocak 2017

  Dark firması geri dönüş yapmadı. sağ olsun Hepsiburada'ya tekrar gönderdim, ürünün para iadesi sağlandı.

 • Serkan09 Kasım 2016

  Cihazın fazla güçvermesinden dolayı ürünlerimi yaktığı doğrulandı adaptörü yenisiyle değiştirip göndermişler. tabi ki kullanmam geri gönderdim ücret iadesi talebiyle beklemedeyim. Firmandan şikayetimle ilgili arayanda olmadı. Telefon açtım, mail atın dediler daha önce atmıştım sistemlerinde görünmüyormuş. Ürünlerinin arkasında durmadığı kanısındayım.

 • Dark Temsilcisi24 Ekim 2016

  Şikayetiniz ile ilgili incelemeler/işlemler yapılmak üzere ilgili birimlere iletilmiştir. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. İletisim Bilgilerimiz; [email protected] veya destek birimi numaramız olan 0850 207 10 36 kanalıyla bizlere ulaşabilrsiniz. (Hafta içi:09:00—12:30 ile 13:30- 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir) Saygılarımızla. Müşteri Hizmetleri Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön