19 Şubat 2016

Darıca Aras Kargo Şubesi Bayan Personelinden Şikayetçiyiz!

Darıca Aras Kargo personeli hakkında inceleme yapılmasını rica ediyorum... Kurye ve kargo teslim çalışanlarını bu konuda tenzih ediyorum. Diğer kargo çalışanlarına kıyasla çok daha güler yüzlü, pozitif ve çözüm odaklı çalışmalarından ötürü kendilerine teşekkür ediyorum.

Ben ve çevre mahallelerimizdeki komşularımızda dahil olmak üzere şikayetimiz Darıca şubesi Aras Kargo firması çalışan bayan personelidir. İsmini açıklamak doğru olmayacağı için müşteri ile yaptığı telefon yolu ile tüm bilgilendirmelerin kayıt altına alınması gerektiğini yetkililerden özellikle rica ediyoruz.

Müşteri memnuniyetini hiçe sayarak, uygunsuz üslup ile ''ben sizin kargonuzun başında oturup akşama kadar beklemek zorunda değilim, ben sizi dinlemek zorunda değilim, siz beni dinlemek zorundasınız aksi halde konuşmayı sonlandırmak zorunda kalırım...'' Beyanları dışında yanlış ve yalan bilgilerinden ötürü şikayetçiyiz!

Tugce S. 61 Okunma

Cevaplar

  • Tugce S.19 Şubat 2016

    Saat 19:00 itibari ile kargomu teslim eden Aras Kargo personeli bana müdürümüz sizinle görüşmek ister diyerek telefonu uzatmıştır. Yetkili olduğunu belirten kişi bütün bu konuşmalar yanımda yapılmıştır. Hiçbir kargo telefonda müşteriye bu kadar uzun bilgi bile vermez dedi. ''Yanınızda konusuldu ise personelinizin üslubuna şahit olmuşsunuzdur. Bu yalnızca şahsıma değil birçok kişiye aynı şekilde kullanılan bir üslup''-dememe rağmen neyse hanımefendi uzatmaya gerek yok kargonuzu teslim aldınız mı aldınız diyerek telefonu kapattılar! Aras Kargo Genel Müdürlüğü, müşteri memnuniyeti adına çalışan sayın yetkililerinizin bilgilerine arz ederim.

  • Aras Kargo Müşteri Temsilcisi19 Şubat 2016

    Merhaba, Konu hususunda müşterimizden kargo bilgileri talep edilmiş olup, bilgi dönüşüne istinaden gerekli aksiyonlar alınacaktır. Saygılarımızla. www.araskargo.com.tr ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön