18 Aralık 2015

Dardanel Somon Balığı Konservesi mi Yoksa Kadavrası mı?

Geçen gün aldığım Dardanel konserve Somon balığını eve gelir gelmez açtığımda karşıma çıkan mide kaldırıcı tablo fotoğraflardaki gibiydi. Firmaya 4 gün önce mail atmama rağmen herhangi bir dönüş olmadı. Ürünü mahkemede delil teşkil etmesi açısından olduğu gibi muhafaza ediyorum.

Tutkun 2.733 Okunma

Cevaplar

 • Tutkun30 Ocak 2016

  Üretim aşamasından kaynaklı meydana gelmiş olan ürün deformasyonu hakkındaki detaylı bilgilendirme için teşekkür ediyorum. Üretim hatalarınızın en kısa zamanda giderilmesini temenni ederek, piyasadaki kusurlu ürünlerin daha fazla firmanız adına şikayete yol açmaması için toplatılmasını tavsiye ediyorum.

 • Tutkun24 Ocak 2016

  Kusurlu urunu kargoya verip firmaya gondereli tam 1 ay geçmesine rağmen tarafıma herhangi bir dönüş olmamistir.

 • Tutkun19 Aralık 2015

  Bugün firma tarafından irtibat kurulmuş olup, kusurlu ürünü detaylı tetkik ve incelemelerin yapılması için firmaya gönderdim. En kısa zamanda tarafıma konuyla ilgili aydınlatıcı ve memnuniyetsizliğimi gidermeye yönelik dönüş yapılacağı belirtilmiştir.

 • Dardanel Temsilcisi18 Aralık 2015

  Merhaba Tutkun bey, Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Konu hakkında bilgilendirme yapmak için ilgili departmanımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecek. İyi günler, Dardanel

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön