22 Nisan 2013
Yorum Yap
#1757299

Danone Hayat İçecek Su Damacanası İçinde Sinek Ölüsü!

Danone Hayat su damacanasında sinek ölüsü çıktı. Tahlil için aldılar 3 ay sonra dönüş yaptılar. Sağlığa zararlı olmadığını ilettiler. Bu kadar mı diye sordum, Bu kadar dediler. Eğer istiyorsam yöneticileri beni arayabilirlermiş! Ne demekse. Su ucuz değil sağlığımız bu sudan daha ucuz. Elimde damacanın resimleri var. Tüketici hakem heyetine dilekçe eşliğinde vereceğim . Kendilerinin başına gelse ne yapacaklarını samimi olarak merak ediyorum. Sağlıklı sularla sağlıklı günler diliyorum.

Güzin 340 Okunma

Cevaplar

  • Güzin26 Temmuz 2013

    sürekli ulaşamadığınızı iletiyorsunuz. Bu stratejilerinizden biri sanırım. Size ulaşmaya çalışmayacağım bütün bilgilerim sizde var. Sinek sizin suyunuzdan çıktı. Konuyu nereye odaklamaya çalışıyorsunuz. Hiç kurumsal değilsiniz.

  • Danone Hayat İçecek Temsilcisi25 Nisan 2013

    Sayın BAKTIR, Toplumumuzun daha sağlıklı beslenmesine ve sağlıklı nesiller yetişmesine katkıda bulunmak misyonu ile çalışan ve tüketici memnuniyetini birincil öncelik olarak arttırmayı hedefleyen bir firma olarak, bize başvurarak göstermiş olduğunuz hassasiyetiniz için çok teşekkür ederiz. Konu ile ilgili sizden daha detaylı bilgi almak üzere, telefonunuzdan size ulaşamadık. Bize 444 07 44 nolu hattımızdan ulaşırsanız çok memnun oluruz. Saygılarımızla, Danone Hayat Tüketici Servisi İletişim Bilgilerimiz; Telefon : 444 0 744 E-mail : [email protected]

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler