11 Mayıs 2016

Damla Su Kirli Cam Damacana!

Yaklaşık 1,5 senedir DamlaSu 15 litrelik cam damacana ürününüzü alıyoruz. Cam tercih etmemizin nedeni sağlık açısından güvenli olduğunu düşündüğümüzden. Ancak son aldığımız damacanada şişenin iç duvar kısmında ne olduğu belli olmayan beyaz lekeler var. Damacananın iç kısmında olduğu için direk olarak su ile temas ediyor, zararlı ya da zararsız ne olduğunu bilmiyoruz.

Sağlıklı olsun diye 2 katı ödeyip cam tercih ettik ama yine de sonuç aynı. İletişim merkezine olmak üzere fotoğraflı, fotoğrafsız üç mail attım, 2 defa müşteri hizmetlerini aradım ve hiçbir sonuç alamadım.

Pınar 1.630 Okunma

Cevaplar

  • Pınar 24 Mayıs 2016

    Şikayetimi sitenize yazmamın ardından 11 Mayıs 2016 tarihinde firmadan telefon numaramı istedikleri bir e-posta aldım, 12 Mayıs 2016 da telefon numaramı kendilerine bildirdim. Bugüne kadar Coca-Cola iletişim merkezinden arayan soran olmadı. Telefon numaramı ne için istediler ve konuyu ilettikleri birimleri nasıl bir çalışma yapıyor gerçekten merak içindeyim.

  • Damla Su Temsilcisi16 Mayıs 2016

    Sayın www.sikayetvar.com Yetkilileri, Konu yetkili birimimize iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Coca-Cola İletişim Merkezi 444 30 40

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön