13 Mayıs 2013

Damla Su Bayi Elemanı!

Damla Su Ankara Balgat bayiini arayarak yeni abone olmak istediğimi belirttim. Kaydımı aldılar ve ilk suyu ücretsiz göndereceklerini söylediler. 1 saat sonra su geldiğinde benden ücret talep edildi, telefondaki bayanın ilk suyu ücretsiz göndereceğini söylediğini belirttim. Kendilerinin farklı bir bayi olduğunu (Damla Su Ankara Dikmen bayii) ve 444 55 66 nolu hattan arayıp su talep edersem ilk suyu ücretsiz vereceklerini söylediler. Ben zaten kayıt oldum tekrar mı uğraştıracaksınız beni diyerek telefonumu almak için kapı açık bir şekilde içeriye yöneldim fakat bayi elemanı saygısızca suyu geri aldı ve gitti.

Volkan 186 Okunma

Cevaplar

  • Volkan16 Mayıs 2013

    Evet aradılar fakat konu hakkında hiçbir bilgi vermediler. Sadece şikayetimi ilgili arkadaşlarına ilettiklerini ve beni arayacaklarını söylediler, tabi ki arayan olmadı. Benim için önemli değil fakat 4 yıl Coca Cola'da çalışmış biri olarak müşterilerine bu şekilde davranmaları ve bu şekilde çok müşteri kaçıracak olmaları beni üzdü.

  • Damla Su Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sayın www.sikayetvar.com Yetkilileri, Tüketicimize konu hakkına bilgi verilmiştir. Bilginize sunarız. Coca-Cola Danışma Merkezi 0 800 261 19 20 444 30 40

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön