04 Nisan 2013

Damla Doğal Kaynak Suyunun İçinden Pamuksu Küçük Yabancı Maddeler Çıktı!

Sürekli doğal kaynak suyunuzu içen bir müşterinizim. İki gün önce bir restauranta gittim ve masaya damla su geldi. İçinde yabancı madde olduğunu gördüm ve suyu hiç kullanmadan alarak restauranttan çıktım. Suyun içinde beyaz yosuna benzer, iplik parçası gibi küçük küçük tüğcükler var.

Su şuan açılmamış şekilde elimde bu görüntüyü size nasıl ulaştırabilirim bilmiyorum. Coca-cola gibi Türkiye'ye mal olmuş bir şirketin ürünlerinde bu tarz sorunlar yaşıyorsak kime güveneceğiz oda çok ayrı bir tartışma konusu.

Unutmamak gerekir ki insan sağlığından daha önemli hiçbir şey yoktur. Siz büyük şirketlerin kazançtan önce düşünmesi gereken şey kalitedir.

Burak 275 Okunma

Cevaplar

  • Damla Su Temsilcisi11 Nisan 2013

    Sayın www.sikayetvar.com Yetkilileri, Tüketicimize konu hakkına bilgi verilmiştir. Bilginize sunarız. Coca-Cola Danışma Merkezi 0 800 261 19 20 444 30 40

  • Burak09 Nisan 2013

    Sn şirket yetkilileri açıklamanızdan sonra düşünmem için zaman istedim sonucunda da olumlu ya da olumsuz olarak sizi bilgilendireceğimi söyledim ve mail adresinize düşüncelerimi yazdım. Dört gün olmasına rağmen neden aramadığınızı gerçekten çok merak ediyorum ürününüzün arkasında bu kadar mı durabiliyorsunuz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön