27 Ağustos 2013

Damat - Tween'i Kurumsal Bir Firma Sanardım!

1.000 TL'ye almış olduğum Damat - Tween marka takım elbisemin pantolonun diz kısımlarına doğru bariz belirgin bir şekilde renginin solduğu görülmektedir. 05.08.2013 tarihinde almış olduğum yere değişim amaçlı teslim ettim.

26.08.2013 tarihinde bana ürün kullanıcıya iade şeklinde hiçbir çözüm üretilmeden teslim etmeye çalıştılar. Ben kesinlikle teslim alamadan değişim için tekrar incelemeye gönderdim. Tween kadar kurumsal olmayan hazır giyimden satın almış olduğum ürünlerde bile müşteri memnuniyeti adına değişim yapıldı.

Ben Damat - Tween'in bu kadar basit bir firma olduğunu bu kadar bireysel ve sadece amaçları satmak olduğu hiçbir şekilde müşteri memnuniyetinin umurlarında olduğunu bilmiyordum.

Göktunç 158 Okunma

Cevaplar

  • Göktunç02 Eylül 2013

    Sanırım siz konu disinda birisi olaraktan durumdan habersiz bir sekilde otamatik olarak herkese ayni cevabi yaziyorsunuz. Yazilan cevaptan da anlaşıldığı gibi. Ürün yaklaşık 1 haftadir 2. Kez sizde yani urunun tekrar size ulasmasi gibi bir durum söz konusu degil. Ben durumun bir an önce tarafima çözülmüş ve eksik oldugunuz konularinda telafisi karsilanmak uzere haber bekliyor olacagim. Sorun yaratmaniza gerek yok zaten ortada sorunlu bir urun var. Siz sadece cozum odakli olun kaliteniz kurumsalliginiz sürdürülüyor denilsin.

  • Damat - Tween Temsilcisi02 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle ilgili şikâyetinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tarafımıza göndermiş olduğunuz mailinizdeki şikâyet konusu ürününüz, ürün inceleme birimimizce incelenip, üretim kaynaklı bir hata saptanamadığından tarafınıza iade edilmiştir. Talebinize istinaden, ürününüz inceleme departmanımız tarafından 2.kez tekrar kontrol edilmektedir. Ürününüzün ilgili birimimize ulaşması ve gerekli değerlendirmelerin son bulmasının akabinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Damat Tween Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön