29 Ocak 2014

Damat - Tween'den Aldığım Ürün Mahvoldu.

Ankara Optimum şubesinden bin TL'ye yakın alışveriş yaptım. Daha bir ay olmadı 1 haftada ürünlerde problem oldu. Kazaklar kollarının altından ayrıldı. Damat (optimum) malı satarken müşteriyle ilgili ve alakalı malı satınca incelemeye gitti inceleme sonucu ürünler giyilmiş diye rapor geldi böyle bir şey olamaz.

Toplam 1 TL ürünleri al 1 ay bile giyemedim. Ben hakkımı sonuna kadar koruyacak böyle büyük bir firma lütfen malının arkasında dur yıllardır ürün alırım bir sorun yaşamamıştım. Sorun yaşayınca firmanın ne kadar küçük olduğunu gördüm sayın yetkili lütfen sattığınız ürünlerin arkasında durun. Optimum şubesi personeli gerçekten sadece satışta müşteriyle ilgileniyor.

Sibel 68 Okunma

Cevaplar

  • DS Damat Temsilcisi28 Şubat 2014

    Sayın yetkili, Orka Group markaları olarak ürünlerimize, üretimimizin her aşamasında kalite kontrol testi uyguluyor, bu sıkı kontroller sonucunda ürünlerimizi sizlere ulaştırıyoruz. Üründe yapılan incelemede, üretim ya da kumaş kaynaklı hata teslim edilemediğinden, ürünle ilgili herhangi bir işlem yapılamadığını üzülerek belirtmek durumundayız. Gösterdiğiniz anlayışa teşekkür ederiz. Saygılarımızla, D' S Damat Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön