03 Mayıs 2013 #1777916

Damat - Tween Ürün Değişimi!

4 gün önce güneşli damat tween outletten aldım kravatı evdeki gömleğimle uymadığı için etiketi üzerinde hazır halde faturamla değiştirmeye gittiğimde outlet mağazalarından alınan ürünlerde şirket politikası gereği değiştirme yapamadıklarını söylediler. Bu ne kadar tuahf ne kadar mantıksız bişeydir. Nerde tüketici hakları?


Acaba bu outlet mağazalar eldeki malı bin türlü taklayla müşteriye kaba bir tabirle kaktırmak için bir paravanmıdır anlamadım. Büyük olduğunu profesyonel olduğunu herşeyden önce MARKA olduğunu iddaa eden bi şirkete hiç yakıştıramadım bu olayı.

Emre 115 Okunma

Cevaplar

  • Damat - Tween Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle ilgili şikayetinizi paylaşığınız için teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz şikayet konusuna istinaden belirtmek isteriz ki, mağazalar genelinde aksesuar ürünlerinde değişim sağlanmamaktadır. Aldığınız ürün bu guruba dahil olduğunda ve mağaza konsepti gereği outle mağazalarında outlet ürünlerinde değişim yapılmadığından bu bilgi aktarılmıştı. Outlet ürün değişimleri ile ilgili bilgiler müşterilerimize fatura ibrazlarında belirtilmektedir. Göstereceğiniz anlayışa teşekkürler, Saygılar, Damat Tween Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön