24 Ağustos 2013 #1974253

Damat - Tween Ürün Deformasyonu!

Şubat ayında Damat - Tween'den 1200 TL'ye bir takım aldım. Takımı haftada bir defa giydim veya giymedim. Haziran ayında pantolonun bacak arasında kumaştan zarar görmeler oldu ve de kumaş bir süre sonra yırtıldı, yaptırdım. Ancak bir sabah yine takımı giyip evden çıkarken pantolonun sağ cepte tarafında kumaş lif lif ayrıldığını gördüm.


Halbuki hiçbir yere taktırmadım. Kilodan olsa ilk olarak dikişlerin atması gerekmez mi diye aile terzimize götürdüm sormak için. Kumaştan kaynaklandığını (yanık kumaş mı ne diyorlarmış). Ardından Palladium'daki mağazadan Damat - Tween ürün inceleme ekibine gönderdim. Gelen cevap uzun süreli kullanımdan. Kumaşına güvenmiyorsan niye satıyorsun. Bir daha Damat mı tövbe.

Eren 102 Okunma

Cevaplar

  • Eren28 Ağustos 2013

    bir daha damat tweene gidersem. butun eşime dostuma da anlatıcam bu yaşadıklarımı

  • Damat - Tween Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Tarafımızca yapılan incelemeye göre; Söz konusu ürün belirttiğiniz şikayet ile merkezimize ulaşmıştır. Yapılan incelemede takım elbisenizin pantolonun ağ kısmında oluşan deformasyonun bölgesel olduğu ve sık yoğun kullanım sonrasında sürtünme ile doğru orantılı olarak oluştuğu belirlenmiştir. Birimimize yapmış olduğunuz ikinci başvurunuza istinaden, ürününüz tekrar incelemeye alınmıştır. Yapılan incelemeler doğrultusunda oluşan deformasyonun yine sık yoğun kullanıma bağlı dış etkiler kaynaklı olduğu tespit edilmiştir. Ürün ile ilgili üretim ya da materyal kaynaklı herhangi bir hataya rastlanmadığından herhangi bir işlem yapamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız. Saygılarımızla, Damat Tween Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön