27 Şubat 2013 #1656529

Damat - Tween Takım Elbise Deforme Oldu!

damat samsun mrkz şb. si' nden düğünümde giymek için satın aldığım ve dünyalar kadar para ödediğim takım elbisede kısa süre içerisinde pantolonun her iki diz bölümünde beyazlaşmalar ve kırmızılaşmalar meydana geldi. takım elbise konusunda hassas olduğumdan ürünümü sürekli kuru temizlemede yıkattırdım.


Ürünü firmaya getirdiğimde durumu anlattım. ürünü incelettirmeye gönderdiler. hiç bir neden bulamayınca diz bölgesinde meydana gelen aşırı terlemeden renk solması gibi uhaf bir nedenle ürünümü değişim yapmadan geri gönderdiler. resmi sitesinde her birime ilettim sorunumu, dönmediler bile. kurum kültürüne yakışmayan, bu kadar basit açıklamalar açıkçası bu markaya olan güvenimi sıfırladı. yazık!

Semih 154 Okunma

Cevaplar

  • Damat - Tween Temsilcisi04 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle ilgili şikâyetinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tarafımıza göndermiş olduğunuz mailinizdeki şikâyet konusu ürününüz, ürün inceleme birimimizce incelenip, üretim kaynaklı bir hata saptanamadığından tarafınıza iade edilmiştir. Birimimize yapmış olduğunuz başvurunuza istinaden, konu ile ilgili değerlendirmelerin tekrar yapılabilmesi için, ürününüzü ilgili mağazamıza bırakmanız sonrasında inceleme departmanımız tarafından tekrar kontrol edilecektir. Ürününüzün birimimize ulaşması ve gerekli değerlendirmelerin yapılması akabinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla…

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön