26 Mart 2013

Damat - Tween Satılan Malın Arkasında Durulmuyor!

Uzun zamandır mağazalarınızdan aktif bir şekilde alışveriş yapan VİP müşterinizim. ancak son dönemde mağazadan aldığım ürünler hatalı çıktı.. mağazaya ürünleri geri getirdiğimde yetkili personeliniz ürünlerde değişim veya iade olacağını tarafınızdan kaynaklı sorun olmadığını söyledi..


Bizler damat tweene dünyanın parasını ödüyoruz ki ürünün arkasında durun diye. Ancak şahsıma gelen cevap işleminiz onaylanmadı.. sizlere bu tutumu hiç yakıştıramadım.. kendim avukatım ve de tüketici haklarımı çok iyi biliyorum gerekli mercilere şikayetimi ve tüketici mahkemesine dilekçemi derhal vereceğim sizlere hiç yakışmadı.

Cengiz 100 Okunma

Cevaplar

  • Damat - Tween Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli dostumuz; Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz yazınızda sözü geçen ürününüz ile ilgili oluşan şikâyet konusu durumun üretim ya da kullanım hatası kaynaklı problem olup olmadığını tekrar tespit edebilmemiz için ürününüzü söz konusu mağazamıza, incelemesi yapılmak üzere teslim etmenizi rica ederiz. Mağaza tarafından merkezimize gönderilecek ürününüzde gerekli incelemeler yapılarak, tarafınıza bilgi dönülecektir. Göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederiz. Saygılarımızla…

  • Cengiz27 Mart 2013

    tarafıma geri dönülmedi ilgisizliğin bu kadarına pes...! ben bundan sonra gerekeni yapıcam size yakışanı yaptınız...!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön