03 Kasım 2015

Damat - Tween Gömlek Üstündeki Yamaların Çekmesi ve Firmanın Kendi Ürünü Arkasında Durmaması.

Damat ürünlerini gözü kapalı alıp kullanmaktaydım ancak satın almış olduğum gömleğin ensesindeki yamanın zamanla çekmesiyle gömlek büzgülü bir modele döndü ve firmaya 2 kere göndermeme rağmen yıkama hatası yanıtını aldım. Öncelikle firmanın ürününün arkasında durmaması hayal kırıklığı yarattı. Az önce elime ulaşan Damat - Tween'de indirim mesajıda beni çileden çıkardı ve SMS listesinden de çıktım.

Gelelim gömlek konusuna. Ben gömleklerimi eşime bile yıkamasına izin vermezken, sevdiğim gömlekleri sadece özel günlerde giyerken, imalatçı firmanın yıkama hatası diyerek bana iade etmesi gerçekten firmaya olan tüm saygımı kaybettirdi. Puanlar: tasarım 10 kalite 0. Ayıplı malının arkasında durmamak.

Şevket 262 Okunma

Cevaplar

  • Şevket13 Kasım 2015

    Satılan ürünün fiyatıyla kalitesinin alakası yok sağ olsun damat ürünler hassas veya soğuk programlarda yıkanmıştır bir daha damata ait bir ürünü almam alan giyenle de dalga geçerim kalitesiz ürün alacak kadar zengin değilim der bir atasözü evet damat alacak kadar zengin değilim

  • Damat - Tween Temsilcisi13 Kasım 2015

    "Sayın Şevket Onur YILDIRIM, Öncelikle ilgili şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Kaliteli ürün ve kaliteli hizmet ilkelerini hedef alan firmamızda müşterilerimize gösterilecek özen ve hassasiyet bizler için çok büyük önem taşımaktadır. Hedefimize ilerlerken siz değerli dostlarımızın geri bildirimleri bizler için çok değerlidir. Söz konusu ürününüz ile ilgili yapılan kontrollerde gömleğinizde oluşan deformasyonun, ürüne yapılan temizleme işlemleri kaynaklı oluştuğu tespit edilmiştir.Ürününüz, iç etiketinde belirtilen talimata uygun şekilde temizlendiğinde bu tarz bir deformasyona uğraması mümkün değildir. Tüm bunlara ek olarak geçmiş dönem kayıtlarımızdan bu ürün ile ilgili gelen şikâyet konusu ve sayılarına baktığımızda ürünle ilgili bu ve benzeri herhangi bir şikâyet alınmadığı da tespit edilmiştir. Üretim veya materyal kaynaklı herhangi bir hataya rastlanmayan ürününüz ile ilgili herhangi bir değişim veya iade işlemi yapamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız. Saygılarımızla, Damat Tween Müşteri İlişkileri Birimi"

  • Şevket12 Kasım 2015

    Kimse giysi almadan burayı açıp bakmaz ancak ben eski bir damat müşterisi olarak bir daha damat ürünü almayacağım damat bu şekilde devam ederse de muhtemelen kendi kendini piyasadan siler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön