12 Haziran 2015

Damat - Tween Ürün Değişim veya İade Sorunu!

Damat- Tween' den almış olduğum 2 adetten gömlekten birisinin yakalarındaki renk değişiminden dolayı ürünün değişim ya da iadesini talep ettim. Bunun karşılığında bana verilen cevap ise klasik yıkama hatası oldu.

Ürünün diğer yerlerinde bir sıkıntı olmayıp sadece yakasındaki renk açılması için ise farklı malzeme kullanımı gösterildi. Aldığım hiçbir üründe problem olmamasına rağmen bir daha Damat Tween'den herhangi bir ürün almayacağımı söylemek ister.

Yazgı 255 Okunma

Cevaplar

  • Yazgı15 Haziran 2015

    Üretim kaynaklı olmayan bir hatada gömleğin sadece yaka kısmı sıkıntılı olmazdı. Daha önce de söylediğim üzere damat mağazasından bundan sonra herhangi bir alışveriş yapmayacağımı ve cevremdekilere de olumsuz referans olacağımı söylemek isterim. Tesekkkurler ilginiz için.

  • DS Damat Temsilcisi12 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürünüz de yapılan incelemede oluşan deformasyonun yıkama hatası kaynaklı olduğu tespit edilmiştir. Ürününüz de yapılan incelemede, üretim kaynaklı hata tespit edilemediğinden, ürünle ilgili herhangi bir işlem yapılamadığını üzülerek belirtmek durumundayız. Gösterdiğiniz anlayışa teşekkür ederiz. Saygıalrımızla D'S DAMAT Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön